• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Novinka Překládá se Eliza do Slovenštiny

Hraní už dneska není jen o FPS akcích, rychlém kosení nepřátel, ideálně z pekel, o strategickém rozmisťování jednotek, aby ty mohli v danou chvíli rychle, efektivně udeřit a překonat nepřítele. O všemožných variacích na sporty nebo statickém vyprávění příběhů za pomoci pár hádanek.
Žánry se nafukují jak balón a tlak na to přijít s něčím novým je stále větší a větší. V poslední době si pravidelný hráč nemohl nevšimnout, že vzniká i poměrně dost vizuálních románů mezi které můžeme započítat právě i překládanou Elizu.

Zatím co příběh má vcelku nenáročný základ. Ujmete se role Evelyn, která se rozhodla přijmout zajímavou pracovní nabídku, jež spočívá ve zlepšení algoritmů nového AI Eliza. Ta by v budoucnu měla být terapeutickým programem dostupným každému a všude v jejich mobilních zařízeních. Aby se však dočkala masového rozšíření, je potřeba sesbírat pod dohledem dostatek vzorků a tedy živý člověk musí provést sérii vyšetření "pacientů" podle jasně daného scénáře.
Postupně se tak budete probírat jednotlivými příběhy nejen vašich pacientů, ale místy i motivací samotné Evelyn ujmout se právě této pracovní nabídky.

Překladu se pro vás ujal @boxolop, který do Slovenštiny již překládá pár dalších her, tedy doufejme, že mu překlad půjde pěkně od ruky a budeme si moc tento zajímavý kousek vyzkoušet.

Profil překladu: Eliza - SK
 

boxolop

Junior moderátor
Junior tým PH
Ďakujem, ako som písal, je tam veľa riadkov textu (vyse 6000) v jednom súbore, kde z časové hľadiska to až tak nestíham a tak to potrvá. Ak by chcel niekto pomôcť, bol by som rád
 
Top