• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Překládá se Eliza do Slovenštiny

Leffi

4. úroveň
Legenda PH
74%
Příspěvků
835
Skóre reakcí
486
Bodů
554
Hraní už dneska není jen o FPS akcích, rychlém kosení nepřátel, ideálně z pekel, o strategickém rozmisťování jednotek, aby ty mohli v danou chvíli rychle, efektivně udeřit a překonat nepřítele. O všemožných variacích na sporty nebo statickém vyprávění příběhů za pomoci pár hádanek.
Žánry se nafukují jak balón a tlak na to přijít s něčím novým je stále větší a větší. V poslední době si pravidelný hráč nemohl nevšimnout, že vzniká i poměrně dost vizuálních románů mezi které můžeme započítat právě i překládanou Elizu.

Zatím co příběh má vcelku nenáročný základ. Ujmete se role Evelyn, která se rozhodla přijmout zajímavou pracovní nabídku, jež spočívá ve zlepšení algoritmů nového AI Eliza. Ta by v budoucnu měla být terapeutickým programem dostupným každému a všude v jejich mobilních zařízeních. Aby se však dočkala masového rozšíření, je potřeba sesbírat pod dohledem dostatek vzorků a tedy živý člověk musí provést sérii vyšetření "pacientů" podle jasně daného scénáře.
Postupně se tak budete probírat jednotlivými příběhy nejen vašich pacientů, ale místy i motivací samotné Evelyn ujmout se právě této pracovní nabídky.

Překladu se pro vás ujal boxolop boxolop, který do Slovenštiny již překládá pár dalších her, tedy doufejme, že mu překlad půjde pěkně od ruky a budeme si moc tento zajímavý kousek vyzkoušet.

Profil překladu: Eliza - SK
 

boxolop

Moderátor
Člen týmu PH
Tým překladyher.eu
Překladatel
53%
Příspěvků
356
Řešení
1
Skóre reakcí
85
Bodů
132
Ďakujem, ako som písal, je tam veľa riadkov textu (vyse 6000) v jednom súbore, kde z časové hľadiska to až tak nestíham a tak to potrvá. Ak by chcel niekto pomôcť, bol by som rád
 
Komentář

Top