Překlad XCOM 2 je nyní kompletní, včetně módu Long War 2!

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Leffi

4. úroveň
Legenda PH
74%
Příspěvků
822
Skóre reakcí
472
Bodů
554
Překlad XCOM 2 neměl zrovna na růžích ustláno. Původní překladatel přestal komunikovat a pomalu to vypadalo, že se hra překladu hned tak nedočká, protože na to zůstal PredatorV PredatorV sám. Navíc v té době dokončoval jiné překlady, řešil věci v soukromém životě a připravoval se na nový překlad. Přesto si našel čas a dal do kupy tým, který pod jeho vedením dotáhl překlad do zdárného konce.

spacer.gif

Dnes, tj. v pátek 8. 9. 2017, spatřila světlo světa kompletní čeština dosavadního XCOM 2, která vedle kompletně aktualizované základní hry obsahuje i 5 přeložených DLC, která vyšla do konce roku 2016, včetně velmi oblíbeného módu Long War 2.

Pokud vám to přijde málo, tak by vás jistě mohlo potěšit, že vedle těchto základních součástí je přeložen i nespočet oblíbených uživatelských modifikací ze Steam Workshopu, které dále hru rozšiřují, upravují a někdy, „ehm“, i usnadňují.

Je však potřeba dodat jedno důležité ale: Pro mnohé jistě bylo dobrou zprávou, že vychází DLC War of the Chosen, což bude bezpochyby další porce zábavy na další hodiny ve světě XCOMu. Je to však svým rozsahem tak obrovské množství nového obsahu na překlad, že se bude muset bohužel na nějaký čas odložit.

Jak jsme totiž již v tomto týdnu informovali, v současné době se formuje a připravuje tým kolem PredatorV PredatorV a připravujena překlad Divinity: Original Sin 2 a tak jim nezbývá čas zabývat se překladem něčeho jiného. Není to definitivní sbohem překladu War of the Chosen, PredatorV se s týmem v budoucnu chystá k překladu vrátit, ale to až po dokončení D: OS 2. Za jak dlouho to bude, bude záležet, jak rychle se jim podaří se nastávajícím překladem vypořádat.

spacer.gif

Pokud by se našel někdo, kdo by se chtěl překladu DLC War of the Chosen ujmout, pak se může zkusit domluvit s PredatoremV na spolupráci. Pokud by se našel někdo schopný, kdo by projevil dostatek nadšení, umu a odhodlanosti, byl by mu PredatorV určitě ochoten pomoci se vším potřebným, i přes fakt, že toho teď bude mít opravdu mnoho.
 
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Top