• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Překlad Terminator: Resistance v betě

Leffi

4. úroveň
Legenda PH
74%
Příspěvků
835
Skóre reakcí
485
Bodů
554
Terminátor je už od prvního filmu titul, který odmítá říct své poslední slovo a ať si o dalších pokračováních myslím svoje, nějak jsem nikdy neodolal se na to podívat, jestli to ještě snesu. Vždycky, tak nějak s přimhouřením oka se to ještě dá, ale už to asi dlouho nevydržím.

Z pohledu herního je to ještě slabší, byť v minulosti pár her na podobné téma vzniklo, žádnou díru do světa to neudělalo a co si budeme povídat, poslední Terminator: Resistance, také vzbuzuje mezi fanoušky mnoho vášní.
kubinx8 kubinx8 však odolal většinovému názoru, hru si svým způsobem oblíbil a tak se jal překladu o který byl i kupodivu značný zájem.

V současné době se tak můžete vydat do hry s betou překladu, který ještě bude potřeba vyladit a pokud byste tedy byli té dobré vůle, jakoukoliv chybu můžete kubinx8 kubinx8 nahlásit a pomoci mu tak vylepšit, když už ne hru, tak rozhodně zážitek z hraní s češtinou.

Profil překladu: Terminator: Resistance
 

Alsl

Nováček
58%
Příspěvků
46
Skóre reakcí
6
Bodů
143
už je dávno finál
 
Naposledy upraveno:
Komentář
Top