• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Překlad Observation těsně před dokončením

Leffi

4. úroveň
Legenda PH
74%
Příspěvků
835
Skóre reakcí
487
Bodů
554
Ať si kdo chce, co chce říká o Sandře Bullock, ale jako každá herečka i ona měla v minulosti pár rolí, kde mi nevadila. Jak jsem ji měl docela rád v Nebezpečný rychlosti, Síti, tak mi sedla v Gravitaci, což jsem měl jako jednovečerní jednohubku, která zanechala super dojem. Čert vem, že to bylo přehnaný. Koukalo se na to výborně.

Ať jsem se pokoušel zjistit o novém překladu, který zveřejnil Mayki Mayki, cokoliv, nemohl jsem se ubránit pocitu, že je tu velmi cítit inspirace právě oním zmíněným filmem Gravitace. Že to bude kousek který vás nechá zažít na vlastní kůži situaci, kterou si prošla právě Sandra. Nicméně mohu se mýlit. Z obrázků to vypadá fantasticky a vzhledem k tomu, že to nebude příliš rozsáhlá hra, rozhodl jsem se zkoumání zanechat, abych se vyvaroval spoilerům. Překlad už je v přípravě a tak to jednoho dne, až k tomu usednu, budu mít pěkně se vší parádou.

Ovšem pokud se mezi vámi najde někdo nedočkavý, dychtící prožít toto dobrodružství na vlastní kůži co nejdříve a současně by byl ochoten i přihodit ruku k dílu, pak zbystřete, neb i tentokrát Mayki Mayki hledá testera, který by mu pomohl dotáhnout překlad k dokonalosti!

Profil překladu: Observation
 

Mayki

5. úroveň
Překladatel
Dárce portálu PH
91%
Příspěvků
619
Řešení
3
Skóre reakcí
1.170
Bodů
905
Neboj se, na sponzory jsem nezapomněl, jenom jsem jim nechtěl poskytovat úplně neotestovaný překlad, jelikož tato hra je dost specifická co se techniky překladu týče a nemůžu zajistit dostatečnou kvalitu bez řádného testu. Každopádně platí co je napsáno v profilu hry, každý sponzor dostane češtinu k dispozici dříve než ji uvolním pro všechny. Chvíli vydržte...;)
 
Komentář

Top