• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Novinka Překlad hry The Medium započal

Banner3.jpg

Děsit lze mnoha způsoby. Dobře budovanou atmosférou jak za starých časů, lekačkami dle moderního mustru a dějem, pakliže je scénárista dostatečně vynalézavý a nespadne do léty omletých klišé. Nahánět hrůzu je možné i technickým stavem hry, ale zrovna v této disciplíně Bloober Team výrazně nevyniká. Přestože je z Polska. Spíše se zaměřuje na lidskou mysl, z níž tahá ty nejtemnější obavy. Protože největším nepřítelem není stín nalomené větve v šeru noci, ani meluzína úřadující v podchodu. To představivost a strach jsou ti neviditelní manipulátoři. A že jste médium ještě neznamená, že si s vámi nepohrají...

Dlouho očekávaná hra The Medium právě vyšla a jelikož jde o můj oblíbený žánr a ještě od mých oblíbených autorů, od kterých jsem překládal už Blair Witch, Observer a Observer: System Redux, bylo zřejmé, že se pokusím dostat k textům a taky se pokusím o překlad.

Mám dobrou zprávu, texty mám venku, fonty se řeší, takže už nic nebrání tomu, abych se po hlavě vrhnul na překlad. Bude to momentálně moje priorita, tak se budu snažit, aby byl překlad dokončen co nejdříve. Tak snad vše půjde podle plánu a vy si budete moct užít tuto hororovou jízdu pěkně hezky česky... :)
 
dakujem ze ste sa do toho pustily uz sa tesim je jedno kedy to bude ale vase predchadzajuce prekaldy su super. dakujem
 

Abby

Junior moderátor
Junior tým PH
@johnywild je to opravdu tak tragické jako píšou na games.cz? Tamní recenze mě docela zklamala a odradila.
 

johnywild

Člen
@Abby ja tu recenzi cetl taky...sto lidi sto chuti...tak bych to asi rekl a radsi ji vice nekomentoval :D ...za me je ta hra pekna,graficky prijatelna,pribeh se me libil...ucite co se me nelibilo bylo ovladani.To opravdu v nekterych mistech stalo zaprd...za me peknych 8/10 :) CZ urcite podporim a rad si hru odehraju jeste jednou v CZ...i kdyz AJ tam byla celkem jednoducha
 

Mayki

Překladatel
Je to planý poplach, tady je výsledek z Virustotal.com

Oh9CZdj.jpg
 

Podobná vlákna

Top