• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Novinka Překlad hry The Dark Pictures: Little Hope zahájen

Bleskovka.jpg

Hororová série The Dark Pictures Anthology se vrátila s druhým dílem Little Hope. Ten pojednává o stejnojmenném městečku, které je nejenom celé obklopené strašidelnou mlhou, ale také nepřekvapivě prokleté. Hráč se chopí skupiny hrdinů, která do něj přijíždí, ale po nehodě autobusu ztrácí ponětí o tom, kde jsou, a vzápětí se začnou dít hodně divné věci...

Vážení přátelé překladů her, je to tady. Podařilo se skoro nemožné, dostali jsme se k textům této parádní hry. Zatím si na tom každý vylámal zuby, nicméně my jsme nepolevili a po bezpočtu bezesných nocí se technikovi povedlo vydolovat všechny texty a co je hlavní, dokázal i vymyslet a připravit i zpětný import přeložených textů zpět.

Jelikož překlad prvního dílu je těsně před dokončením, chybí pouze aby doběhlo veškeré testování, můžu se směle vrhnout na překlad. Neskutečně si hru při překládání užívám a věřím, že až překlad dokončím, užijete si ji v češtině i vy. Držte palce ať se dílo daří a nedojde káva tolik potřebná pro dlouhé noční překládání... :)
 
Top