Novinka Překlad hry The Chant je dokončen

Novinka.jpg


The Chant od nového kanadského studia Brass Token (jehož tvůrci ale pracovali na hrách jako Bully nebo Sleeping Dogs) může na první pohled někomu připomenout „filmové“ hry ve stylu Dark Pictures Anthology nebo The Quarry, ale to je tak trochu klamání tělem. Ačkoliv hra obsahuje vysoké množství filmových sekvencí s důrazem na mimiku obličejů, ve skutečnosti se jedná o relativně lineární a relativně tradiční survival horor ve stylu původních dílů série Resident Evil nebo Silent Hill. Obzvláště druhou jmenovanou mi hra připomínala velmi příjemným způsobem.

Po celkem slušném maratonu, kdy jsem opět překládal několik hodin denně, se mi podařilo dokončit překlad této celkem povedené hororové hry v dost krátkém čase. Hra sice nedosahuje kvality AAA her, ale za svou cenu najdete slušnou porci zábavy na několik hodin a s mým překladem se můžete plně ponořit do temného příběhu, který vás touto hrou provede.

Jako poděkování jsem překlad zahrnul do předběžného přístupu, což znamená krátkou časovou exkluzivitu pro všechny ty dobré duše které neváhaly a přispěly na kávu pro mé noční překládání. Tímto bych jim chtěl poděkovat. Vážím si vaší důvěry. Více informací se můžete dočíst ve vlákně hry.
 

Top