• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Novinka Překlad hry KONA před dokončením

Kona01.jpg

KONA není jen obyčejná detektivka, ve které lze očekávat rozuzlení nebo směr, jakým se vydáte. Hra vás donutí přemýšlet a upozorní vás na několik nedořešených věcí, které váš deník neobsahuje. Nehostinné prostředí dodává titulu na síle. Hra má spád a odtrhnout se od ní dříve než ji dokončíte, je opravdu složité. Až do posledního konce budete doufat, že objevíte to tajemství, které stojí za všemi okolnostmi, které vás ve hře potkají...

Překlad hry KONA je dokončen, momentálně je v plném proudu testování. Překlad byl trochu náročnější ne jen technicky, technik se trochu zapotil hlavně s fonty, ale taky proto, že hra je původně francouzká a anglický překlad není zrovna dokonalý. Dělal jsem ale co se dalo, nicméně testeři se snaží a dolaďují překlad k dokonalosti. Myslím, že každý kdo má rád zajímavý a trochu mysteriózní příběh bude s hrou spokojen.
 
Naposledy upraveno:

MacRieder

Člen
Příspěvků
12
Hodnocení
1
Bodů
5
Mám dotaz,na jakou verzi je tato čeština.Mě po nainstalování češtiny se hra nespustí,na obrazovce je stále bílý čtvereček.
 

Mayki

Překladatel
Příspěvků
373
Řešení
1
Hodnocení
601
Bodů
100
Ahoj, čeština je dělaná na poslední aktualizaci dostupnou na STEAMu. Pokud ti hra spustit nejde, máš pravděpodobně jinou starší verzi která není kompatibilní.
 

MacRieder

Člen
Příspěvků
12
Hodnocení
1
Bodů
5
Mám 2.8.0.10,není možné tu češtinu přímo rozbalit do patřičného souboru bez exe?
 

Mayki

Překladatel
Příspěvků
373
Řešení
1
Hodnocení
601
Bodů
100
To není problém instalátoru, problém je v samotných souborech. Kontroloval jsem to s verzí co je na GOGu a je tam jiná struktura soborů, texty jsou jinak, fonty jsou v jiných souborech. Bohužel... :(
Ta hra se dá momentálně koupit od 50kč do 150kč. Nestojí to za tu práci s předěláváním.
 

najt11

Člen
Příspěvků
17
Hodnocení
7
Bodů
10
na steamu je hra za 450 ;) .. pro jakou verzi je teda vaše čeština kompatibilní ? hraje roli 32 a 64 bitová verze ? protože v instalaci mám na výběr
 
Naposledy upraveno:

Mayki

Překladatel
Příspěvků
373
Řešení
1
Hodnocení
601
Bodů
100
Jak už tady zaznělo, tak čeština je dělaná na poslední aktuální STEAM verzi hry. Tam ale žádný výběr 32 nebo 64 bitů není. Nicméně to neznamená, že STEAM je jediný obchod který prodává digitální klíče k hrám. Zapátrej na netu a zjistíš, že tuto hru opravdu seženeš podstatně levněji než na STEAMU.
 

DarkhenCZ

Člen
Příspěvků
36
Hodnocení
8
Bodů
15
Díky moc. Mayki ano pánové si hru mohou pořídit odjinud, kde je to levnější a nebo počkat na slevy :).
 
Top