Překlad hry Command & Conquer - Remastered Collection SK

Leffi

4. úroveň
Legenda PH
74%
Příspěvků
835
Skóre reakcí
486
Bodů
554
1500x450_V_priprave_CaC.jpg
Jestli by se dalo říci, že něco definovalo na dlouhou dobu směr strategií, pak by se jistě série Command & Conquer vyskytla na chvostu těch, které se o to zasadili opravdu velkou měrou.

Je pravda, že mé srdce si získalo až pokračování Tiberian Sun u kterého jsem ve svých začátcích strávil nejvíce času, ale vždy jsem věděl, kde to všechno začalo, byť k prvnímu dílu jsem nikdy nepřilnul.

Dneska tak díky velké oblíbenosti recyklovat kultovní kousky máme nejen šanci zavzpomínat, ale i si to třeba vůbec poprvé zahrát. Já budu ten druhý případ.

Celá série se dočkala kompletního převodu na moderní standardy, hlavně pak rozlišení, textury doznaly vyhlazení, byť je zde stále patrné, že hra má za sebou úctyhodných 25 let od vzniku.

No a díky Slovenským překladatelům, si to budete moci kompletně zahrát ve slovenštině a to včetně titulků ve videích, která kromě vylepšení dostala titulky. Příběh nebyl kdo ví jak geniální, ale měl atmosféru a jistě tak oceníte, že překlad bude v celé kampani konzistentní. Záměrně zmiňuji kampaň, neb hra více hráčů je pod ochranou, tedy zde překlad aplikován nebude, aby nezpůsobil zbytečné obtíže.

Překlad je již v pokročilé fázi, tedy věřím, že se již velmi brzy dočkáme vydání.

Pořídíte si upravenou sérii a vrhnete se do vzpomínání, nebo to snad bude poprvé co si to zahrajete? A jakou stranu budete preferovat?

Profil překladu:
 

Top