• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Překlad Fear the Dark Unknown před dokončením

Leffi

4. úroveň
Legenda PH
74%
Příspěvků
835
Skóre reakcí
487
Bodů
554
Nejklasičtější zápletka jakou byste od hororové hry mohli čekat se neobejde bez záhadného domu, mužského, ženského charakteru, záhadného úmrtí, hádanek, klíčů a minimálně jedné osoby po které budete pátrat.

Fear the Dark Unknown to má všechno v úhledném balíčku, který vzdává hold klasikám jako jsou Residen Evil nebo Silent Hills. V jejich původních podobách z dob dávno minulých.

Mayki Mayki je přesvědčen, že se hře nedostává pozornosti kterou by si zasloužila tak se pustil do překladu, kterým na hru jistě nejen upozorní, ale přiblíží ji i dalším hráčům, kteří by nepřekonali strach z neporozumění.

Překlad je v cílové rovince a v tuto chvíli se otevírá možnost pro otřelého lovce záhad, ostříleného likvidátora překlepů a nebojácného lingvistu, který by přiložil ruku k dílu a pomohl Mayki Mayki mu projít hru křížem krážem a vychytat i ty nejdrobnější chybičky, které by se schovávali někde v koutě.

Já mám takový pocit, že hledá právě tebe, tedy neváhej a koukej se mu ozvat.

Profil překladu: Fear the Dark Unknown
 

Top