• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Novinka Překlad dvou sci-fi adventur je dokončen.

Games.jpg

Ani to netrvalo tak dlouho a můžu do světa poslat dvě češtiny do dvou zábavných sci-fi adventur.

Transient je cyberpunková adventura na motivy díla H.P. Lovecrafta.

H.P. Lovecraft potkává Cyberpunk. Ponořte se hluboko do dystopického světa a prozkoumejte, co se s vámi a vašimi přáteli děje v klenutém městě. Řešte hádanky, hackujte systémy a připojte se k prozkoumání dalších dimenzí. Objevte pravdu, která by mohla roztrhat váš zdravý rozum a zpochybnit vaši samotnou existenci.

The Station je temná sci-fi adventura odehrávající se na vesmírné stanici, která se záhadně odmlčela.

The Station je sci-fi hra z pohledu první osoby umístěná na vesmírné stanici vyslané ke studiu vnímající mimozemské civilizace. Při převzetí role průzkumného specialisty musí hráči rozluštit záhadu, která rozhodne o osudu dvou civilizací.

Hry jsou celkem krátké, ale příznivce sci-fi žánru určitě neurazí. Kdo má rád temný příběh, určitě si tam najde to své.
A co bude dál? Za 14 dní vychází hra u které bych se velmi rád pokusil o překlad. Je od tvůrců kteří jsou mí oblíbení a pár jejich her jsem už měl tu čest přeložit. Ještě mám rozpracovaný jeden menší projekt, ke kterému si vždycky odskočím trochu odpočinout. Co to je za hru se dozvíte už brzy. No a v záloze mám ještě jeden větší projekt u kterého se ještě musí dořešit fonty. Takže jak vidíte, nudit se tento rok opět nebudu...
 
Top