• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Novinka Překlad Age of Wonders: Planetfall - Dokončen

AOW Planetfalll cestina.jpg


Konečně je to hotovo - projekt Age of Wonders: Planetfall se dočkal zveřejnění překladu posledního DLC: Hvězdní Králové.

Tento překlad se nám docela natáhl kvůli překladu Baldurs Gate 3, ale nyní si již můžete v profilu hry stáhnout instalátor a vychutnat si hru kompletně česky.

Žádná další DLCčka této hry již nejsou v plánu, ale pokud snad náhodou narazíte na nějakou chybku, nebojte se, neváhejte, a zašlete (pokud možno i s fotkou ze hry) např. na SZ. Ani test není všemocný a můžete tak pomoci k lepšímu zážitku ze hry i pro ostatní. Není problém instalátor hry aktualizovat.
 

DarkhenCZ

Nováček
60%
Příspěvků
156
Skóre reakcí
53
Bodů
297
Paráda :). Škoda, že nikdy nebyla přeložena 2. Mám pocit jen 1 díl.
 
Komentář

PredatorV

6. úroveň
Překladatel
Legenda PH
68%
Příspěvků
1.017
Skóre reakcí
1.048
Bodů
1.008
nevím, o čem je řeč? Planetfall má jen tento jeden díl.
Jestli myslíš klasické AoW, tak jsi v jiném tématu... Ale zpětně to dělat už nebudeme... plánujeme další hry, aktuální...
 
Komentář

Top