• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
  • Pro správnou orientaci v tomto fóru si prosím nejdříve přečtěte Pravidla fóra Chci přeložit / Hledám překlad, děkujeme.

Pillars of Eternity II: Deadfire

Paras

Moderátor
Člen týmu PH
Tým překladyher.eu
Naposledy upraveno:

Pupik80

Člen
Právě teď hraji první díl a opravdu mě hra překvapila, jak příběhem,slušnou grafikou a celkem snadnější hratelností.Také bych si přál, jestli by někdo nezkusil udělat překlad do dalšího pokračování PoE 2:Deadfire.
 

Paras

Moderátor
Člen týmu PH
Tým překladyher.eu
Pokud se tady do určité doby nenajde nějaký dobrák(dejme tomu měsíc - 2 měsíce), co s tím má zkušenosti, tak na to zkusím udělat nábor, sehnat nějakého technika, který by dokázal vytáhnout texty a složit tým :) Ale nic neslibuji, měsíc je dlouhá doba a může se udát spousta věcí :)
 

Hebl

Dárce portálu PH
Dárce portálu PH
Moc bych si přál překlad. Nemám problém na češtinu přispět. Jenže překladatelů je málo a mají práce nad hlavu. První díl v češtině byl pecka.
Ve druhém díle bude také určitě mraky textu, tak se moc nedivím, že se do překladu nikdo nehrne. Ale naděje umírá poslední. :)
 

Podobná vlákna

Top