• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Novinka Novoroční dárek. Čeština do Song Of Horror je hotová.

songofhorror.jpg

Song Of Horror je survival hra s hororovými prvky snímaná z pohledu pevné kamery třetí osoby. Prožij si strach z Přítomnosti, tajemné bytosti, se kterou nemůžeš bojovat: buď ve střehu, schovávej se, dýchej pomalu... Prozkoumej zatracená místa, na kterých se zdržují neviditelní duchové.

Mám radostnou zprávu pro všechny příznivce kvalitních hororových her, je k dispozici a tentokrát pro všechny hned, překlad všech pěti epizod hry Song Of Horror. Překlad byl pro mě opravdu dost velké sousto, hlavně co se počtu textu týče, obsahuje přibližně 424 normostran a 148646 slov. Překládal jsem intenzivně asi 3 měsíce, jenom jsem si dovolil odskočit k překladu Remothered Broken Porcelain a posléze taky k Observer: System Redux.
Ve hře bylo třeba překreslit i některé textury, protože u některých hádanek se nezobrazují titulky (popisky), také jsou ve hře k nalezení básně s jejímž překladem mi pomohl jeden místní "veršotepec" za což mu moc děkuji. No a v neposlední řadě je u takto rozsáhlé hry nutný opravdu dobrý betatest, kterého se s vervou ujal místní člen @Solid, který jenom testem ve hře strávil více než 100 hodin herního času. Za to má můj neskonalý obdiv. Taky bych rád poděkoval technikovi @termit, který mi pomohl s veškerou technikou této hry, jak s úpravou fontů, tak s importem překreslených textur zpět do hry. Děkuji...

No, myslím že keců už bylo dost a nastal ten pravý čas, ponořit se do světa téhle parádní hry, která si vaši pozornost opravdu zaslouží. Přeji vám všem do Nového roku vše nejlepší a spousty skvělých překladů které se tady určitě tento rok objeví... :)
 
Naposledy upraveno:
Top