• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Nemohu najít překlad co tu byl

siSINka

3. úroveň
Překladatel
54%
Příspěvků
310
Řešení
3
Skóre reakcí
102
Bodů
268
Mám dojem, že tu začíná být poněkud chaos v "evidenci" překladů. Téma, překlad, vlákno najednou zmizí, žádná vysvětlivka…
Všiml jsem si toho u Agony Unrated, ta hra She will punish them tu možná(?) také vlákno měla.

Pochopím, že si autor rozmyslí, že tu nechce překlad mít, že jej odstraní. Nebo se na překlad vykašle, nebo si překlad nepřejí devs/vydavatel. Ale nějaké info o tom by tu zůstat mělo.
 
Komentář

kubinx8

2. úroveň
Překladatel
61%
Příspěvků
177
Skóre reakcí
301
Bodů
152
Nevím co se stalo s tímto uživatelem. Docela často mi psal, pomáhal jsem mu s vytahováním textů, chtěl překládat i biomutanta a najednou koukám, že je uživatel i překlady pryč.
 
Komentář

Marvicius

Nováček
62%
Příspěvků
26
Skóre reakcí
7
Bodů
153
kubinx8 kubinx8 no tak nejsem blázen. Také jsem měl pocit, že jsem tu někoho kolem toho překladu už viděl... Vlastně se mi zdá, že poslední dobou zmizelo dost překladů beze stopy. I takový Cartel Tycoon...
 
Komentář

kubinx8

2. úroveň
Překladatel
61%
Příspěvků
177
Skóre reakcí
301
Bodů
152
Nechci nikomu křivdit. Mohlo se stát cokoliv, ale mám trošku dojem, že si toho nabral příliš a pak zjistil, že to prostě nezvládá... Ale ať už se stane cokoliv, stačila by fakt jedna věta na vysvětlenou. I kdyby to mělo být: Rozhodl jsem se, že s překládáním končím.
 
1 Komentář
komentoval
je pravda že sem si zřejmě toho nabral příliš má hloupost pravda uznávám ale to nebyl ten důvod kubinx8 kubinx8 proč sem vše smázl a nedal žádné info;)
 
Naposledy upraveno:

Perun99

Nováček
38%
Příspěvků
73
Skóre reakcí
21
Bodů
19
Ne on měl chuť ale někteří místní překladatelé do něj rejsnili jak jsou jeho translatorové překlady na nic. jeho práce je asi urážela, byli velice toxičtí tak se na to vykašlal a vubec se nedivím.
 
1 Komentář
komentoval
uplně sem se na nevykvajzl na překlady jen se začlo u toho přemýšlet třeba vím že War for the Overworld bych nezvládl koukl sem na texty a skusil něco přeložit a došel sem k závěru že na tuto hru nemám jen příklad:)
 

Kwej

3. úroveň
Překladatel
54%
Příspěvků
163
Řešení
1
Skóre reakcí
91
Bodů
268
Perun99, neřekl bych, že někteří překladatelé na toho DeepL překladatele (myslím, že si říkal Toast a nějaké číslo) byly toxičtí. Nic takové jsem nezaznamenal. A pokud vím, tak důvod, že on sám smazal své výtvory, nebo alespoň jeden z nich, byl, že jeden z překladatelů napsal, co si o takových výtvorech myslí. A reakce na tento, řekl bych nevinný příspěvek, byla ze strany autora DeepL překladů až histerická. Pak se to eskalovalo.

Osobně jsem spíše viděl ze strany zavedených překladatelů snahu o pochopení a i o pomoc. Nicméně jeho psaný projev, hyperaktivita s vytvářením dalších a dalších zřejmě nedokončených či dokonce asi částečně nefunkčních projektů či jejich přehazování na jiné zapříčinila, že i já jsem nad tím kroutil hlavou. A to jsem ho sám na začátku u Agony svým způsobem podporoval.

Sám si dokážu představit, že by mohly vznikat DeepL překlady, sám ho jako pomocný nástroj využívám, ale k vytvoření alespoň dobrého překladu je potřeba více než jen nadšení a použití DeepL.

Bylo by samozřejmě fajn mít tu k dohledání, co se stalo s jakýmikoli chybějícími překlady, ale kdo, kde a jak by to měl zaznamenávat. Když někomu tzv. rupne v kouli a smaže své překlady, tak by to měli moderátoři hlídat a psát na seznam pohřbených? Moderátoři přece nebudou dohledávat, jestli to zmizelo a jestli je to někde jinde. Takže když už to tady nenajdu, tak to tu prostě není. Pokud je to čin s rozvahou a své projekty se rozhodne někdo přesunout jinam, tak mu myslím nic nebrání, aby to napsal třeba do Off topicu s odkazem na nové místo. Ale to by měl udělat on. A pokud to odstraní moderátoři, tak by to asi mohli někam poznamenat. Třeba do těch měsíčních souhrnů, kde by mohla být občasná sekce zrušených projektů s odůvodněním, pokud je znám důvod.
 
Komentář

Mannoroth

Nováček
34%
Příspěvků
27
Skóre reakcí
10
Bodů
17
Stejný případ s češtinou do GTA IV. Sygfrost tu na něj kdysi založil topic, jenže už nemá čas se tomu věnovat a když zjistil, že na češtině pracuje někdo jiný (já) a už se pomalu blíží k cíli, tak topic asi smazal. Ať hledám, jak hledám, tak ho nemůžu nikde najít, ale problém s tím nemám, protože češtinu dělám exkluzivně pro gta.cz a ne pro toto fórum.
 
M
Mannoroth komentoval


To je dobrý. Jakmile vyjde, včas se to dozvíte. ;)
 

Kvi kva

Nováček
72%
Příspěvků
54
Skóre reakcí
22
Bodů
89
Aha.... A je zase po něčem z těch velice mála věcí na které jsem se těšil. Škoda jen že jsem si hru koupil když jsem si přečetl že bude překlad, vyhozené
peníze.
 
M
Mannoroth komentoval
Další menší ochutnávka toho, na co se můžete po vydání češtiny těšit:

Seznam kabaretních čísel v Perestroice

Neuvěřitelný Kleinman, slečna Bluesy St. John, žonglér Catch, kovboj Dusty Cowpoke - všechna jejich bizarní čísla postupně nahrávám na YouTube, jelikož v češtině ještě nikde nejsou. Později přibydou i stand upy Rickyho Gervaise a Katta Williamsa z klubu Split Sides. ;)
 

martanius

Nováček
66%
Příspěvků
59
Skóre reakcí
151
Bodů
164
Co se She Will Punish Them týče, pomáhal jsem autorovi překladu vytahovat texty a dělal jsem mu tam fonty. Nakonec z toho sešlo snad proto, že hra ještě není dokončená a nechtěl to myslím stále aktualizovat, kdyby češtinu dokončil. Autor se jmenoval Toasat a XCototwaMo je jeho nový profil.
 
Komentář

Top