• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Nelly Cootalot: The Fowl Fleet

Nelly Cootalot: The Fowl Fleet 1-0

Apoliener

Nováček
53%
Příspěvků
412
Skóre reakcí
148
Bodů
264
Teď provádím opravy po testování, tak jenom taková vtipná věc, na kterou jsem narazil :)

EN: The water's freezing brass monkeys! CZ: Voda zamrzá mosazné opice!

Teď jsem si to dohledal a jedná se o nějakou frázi, hra jich obsahuje opravdu spoustu, ale člověk nedokáže chytit vše :)

https://www.phrases.org.uk/meanings/cold-enough-to-freeze-the-balls-off-a-brass-monkey.html

Chtěl bych taky jenom říct, že tohle je zatím pro mě nejtěžší překlad, protože tolik různých frází a slov, které nezná ani google, jsem ještě nezažil. Při hře to tolik člověk nezaznamená a nebude postávat u každé takové nijaké větě, ale když to chce přeložit a ještě ke všemu správně, zabere to někdy skutečně dost času.

Ještě jeden takový příklad, popisek "Jenom obyčejné věci...", u některých jsem to nahradil vymyšlenými věcmi, protože prostě nevím :)

Ropes, Gropes, Hookeyes, Shankles, Spurgeons, Wints, Pullies, Bullies, Dollies, Flanks, Mulligan's Cranks and Thimbles.
 
Komentář

Drakefran

Nováček
82%
Příspěvků
78
Skóre reakcí
68
Bodů
41
Hra mi v originále normálně běží, ale po instalaci češtiny udělá tohle... (viz screen) a zamrzne. On teda Už Windows Defender nechce povolit spuštění CZ instalátoru, ale to dělá i u jiných češtin.
 

Přílohy

  • Nelly 2020-03-15 20-05-27-06.jpg
    Nelly 2020-03-15 20-05-27-06.jpg
    33,1 KB · Zobrazení: 13
Komentář

Top