• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Nábor do týmu překladatelů Fallout 4

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Leffi

Just another streamer
Legenda PH
Tak už jsou to zase dva týdny od posledních informací a tentokrát to vezmeme opravdu zkrátka.

Jak jsme se zmiňovali posledně, tým se ustálil a začal myslet trochu dopředu. A to znamená i to, že by rád urychlil jak překlad, tak i korekturu.

No a je to tady.
Nábor touto dobou startuje a členem týmu se můžeš stát i ty! Stačí odpovědět na několik kontrolních otázek v příslušném formuláři určeném buď korektorovi, nebo překladateli.
Je však potřeba mít na mysli, že se hlásíš do již rozjetého týmu, a tak se od tebe bude očekávat aktivní a samostatný přístup. Pro korektory je podmínkou také porozumění anglickému textu alespoň na základní úrovni, aby mohli odhalit i případné chyby překladatelů. Neber to tedy, prosím, na lehkou váhu a jdi do toho pouze v případě, že to myslíš opravdu vážně.

Co pro to tedy udělat?
Máš-li zájem o pozici korektora, pak se vydej na tento formulář:
Náborový formulář pro korektory

Máš-li zájem o pozici překladatele, pak se vydej na tento formulář:
Náborový formulář pro překladatele

Nábor bude probíhat, dokud se neobsadí obě pozice. Jakmile se tak stane, budeme Vás samozřejmě informovat, a to jak v bleskovce, tak na našich facebookových stránkách.

No a nezbývá, než ti popřát hodně štěstí, snad to vyjde.
 
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
Top