• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

MYST  (2021)

MYST (2021) 1.01

Luc2as

2. úroveň
Překladatel
61%
Příspěvků
66
Skóre reakcí
143
Bodů
152
Uživatel Luc2as přidal nový překlad:

MYST (2021) - Překlad logické adventury, přepracované do VR, ale i na obrazovky PCCyan, nezávislé studio, které vytvořilo oblíbené klasiky Myst a Riven, vytvořilo remake hry Myst. Hra je od základu vytvořena pro hraní ve VR, ale i na obrazovce PC, prozkoumejte Myst ve zcela nové dimenzi! Vydejte se na cestu do dávnověku, rozluštěte hádanky a staňte se součástí surrealistického dobrodružství, které se stane vaším vlastním.

Malá ukázka zde:
Přečtěte si více o tomto překladu...
 

Zemla

Nováček
60%
Příspěvků
188
Skóre reakcí
48
Bodů
297
GAMEPASS
Hra Funkcna po rucnom nahrati suboru prekladu pakchunk99-X-CZ.pak ktory vznikol nainstalovanim cz mimo hru nakolko ma GP trosku inu suborovu strukturu a nahratim umna do c:\Games\Myst\Content\Myst\Content\Paks\

dik za CZ
 
Komentář

Top