• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Môj problém ohľadom jednej hry...

misojop

Nováček
Příspěvků
4
Hodnocení
0
Bodů
6
Zdravím ľudia, potreboval by som z časti pomoc, myslím si že na stránke, kde sa hlavne prekladajú hry by to mohlo byť aj možné poriešiť. Ide síce o malićkosť, ale je to vec, ktorá mi dosť vrtá hlavou. Ako malý som bol zvyknutý hrať hru Flatout 1 ešte u náštevy s Češtinou, problém bol že to bola pravdepodobne pirátska verzia, samozrejme o tom som nevedel. O čo ide, túto hru mám kúpenú na Steame niekoľko rokov, ale až dnes som sa konečne, hlavne z nostalgie spusti´t túto hru a úplne sa do nej ponoriť a bohužiaľ si nedokážem svojím spôsobom vybudiť tu správnu nostalgickú chvíľku, asi hlavne, že ta hrá steam verzia nemá češtinu, a asi hodinu som hľadal, hocijaký preklad tejto hry, bohužial, nenašiel som. Nevie, niekto, alebo neviete náhodou či čisto náhodou neikto nerobí preklad pre túto ( za svojej doby) asi najlepšiu deštruktívnu hru? Dosť ma prekvapuje že hra, ktorá bola v svojej dobe docela známa, nemá svoju verziu češtiny. mrzí ma to, ale neodradí ma to úplne odradiť od toho.


Samozrejme, aj preklad existuje, a ja som ho len ako ***** prehĺadol, ospravdlňujem sa za to.
 

GARUSS

Člen
Příspěvků
241
Hodnocení
62
Bodů
30
Ale aby sme sa vrátili k hre FlatOut 1 Tak tu máš k tomu češtinu
(Čeština nie je mnou odskúšaná musíš vyskúšať sám a napísať či funguje)
;)
 

Přílohy

  • Flatout - Čeština.zip
    214,1 KB · Zobrazení: 11

Pestr

Člen
Příspěvků
72
Hodnocení
38
Bodů
25
Ahoj, cca dva dny zpět tu byl podobný dotaz také na Falllout , tak kdyby ti nefungovalo to od @GARUSS tak mrkni sem...

 

misojop

Nováček
Příspěvků
4
Hodnocení
0
Bodů
6
@GARUSS Ďakujem , Pokúsim sa to nejako spústiť, celu hru som preinśtaloval, len mi nejde nejako aktivovať konfugurácia, ktorá sa vždy aktivuje po prvej inštalizácie, skusim pohľadať nejaké zvišné súbory, a preinśtalovať to znova
 

misojop

Nováček
Příspěvků
4
Hodnocení
0
Bodů
6
Ale aby sme sa vrátili k hre FlatOut 1 Tak tu máš k tomu češtinu
(Čeština nie je mnou odskúšaná musíš vyskúšať sám a napísať či funguje)
;)
Pokúsil som sa to spustiť s češtinou, ale nepodarilo sa mi to, Kedy by sa mali správne zameniť súbory? po spustení hry alebo ešte pred úvodnou konfuguráciou? Som vo tomto trocha jeleň. 3x som tu hru odinštaloval, a znova nainštaloval, pokusil som sa to vložiť pred spustením hry , ale aj po spustení hry, a nič, ako sa to má po spravnosti spraviť? Nerobi lnejaky´problém aj to źe ten Flatout čo mam ja je Steamová verzia?
 

GARUSS

Člen
Příspěvků
241
Hodnocení
62
Bodů
30
Áno to môže byť problém ako som písal ja to odskúšané nemám iba som to našiel
A problém môže byť že tá cz je určená na Gog verziu hry ak sa zmenila štruktúra súborov tak ti to nepôjde no.
A vkladá sa to tam pred spustením hry samozrejme s tým že ak ťa vyzve na prepis súborov tak ich necháš prepísať.
 
Top