• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Minimální počet znaků příspěvku

N

Naprogramuji

Návštěvník
Navrhuju odstranit minimální počet znaků u příspěvku na fóru. Více než ochrana proti spamu, je to spíše otravné. Člověk nemůže odepsat několika slovy na příspěvek, ale musí tam cpát znaky navíc, jen pro to, aby byl příspěvek odeslán.
 
A nebo to alespoň snížit na nějakou rozumnou hodnotu... Deset až dvacet je myslím postačující... Kdo si dá práci napsat 10 - 20 znaků, tak napíše klidně i těch 75... Ochranu proti spamu to tedy (IMHO) nijak zásadně nesníží...
 

Pilda

Člen
Pak tu jsou také betatesty překladů, kde se postují jenom screenshoty a žádný text není třeba. To je pak teprve vopruz pořád něco vymýšlet. Tenhle absurdní systém betatesterům akorát háže klacky pod nohy. Sice by to šlo vyřešit i tím, že by se ty limity třeba rušily ve fórech kde se testuje, ale to je zřejmě problém.

A BTW minimální počet znaků zjevně nestačil, tak přibyl ještě minimální počet slov. Tohle fakt nemá obdoby..
 
Zkouška... :) . Hm, tak ještě je tu limit pěti slov... I když nevím co počítá za slovo...
Pozn-mka-2019-09-04-190055.jpg
 
Top