• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Minecraft

FotrDomovnik

Nováček
Příspěvků
2
Skóre reakcí
0
Bodů
4
Dobrý den. Prosím hledám pro syna Minecraft (nic o te hre nevim) poradite link? Kde koupit? Je hra v CZ? Na nejakou zakladni hru? Vyuzivame steam. Win 10.
Moc dekuji a omlouvam se za spam.
Martin
 

Jetro

6. úroveň
Překladatel
Dárce portálu PH
71%
Příspěvků
1.310
Řešení
1
Skóre reakcí
2.374
Bodů
1.057
Ahoj, Minecraft je součástí Game Passu od MS, na Steamu ho tuším nenajdeš.
Na ten GP je teď navíc akce - první tři měsíce za 25,90. Získáte tak nejen Minecraft, ale hromadu dalších her, které můžete hrát dle libosti. Předplatné lze kdykoli zrušit.
Jinak samostatně jde taky pořídit, ale stojí skoro sedm stovek.

Víc o té hře nevím, budu asi jeden z mála, co ji nikdy nehrál. :)
 
Komentář

ferar360

Nováček
59%
Příspěvků
78
Řešení
1
Skóre reakcí
7
Bodů
147
Hru som ešte v 2011 ale hra je preložená do 119 jazykov a medzi nimi je aj čeština. A odporúčam Java verziu, tá sa jednoducho moduje, aspoň podľa môjho skromného názoru.
 
Komentář

Thore

Nováček
64%
Příspěvků
51
Skóre reakcí
3
Bodů
79
Čau nebo můžeš koupit českou hru Factorio staví se tam automatizované továrny co vyráběj předměty, využívá se tam představivost stáhni demo na vyzkoušení
 
Komentář

Top