• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Layers of Fear

B

bobeksoft

Návštěvník
Zdravím, vyrobil jsem amatérskou CS verzi (menu, dopisy, titulky hovorů, nikoliv však Achievementy) pro Steam edici a dal na Uloz.to (stažený soubor "layers.of.fear.cz" rozbalit, přejmenovat na "resources.assets" a vložit do adresáře hry namísto původního). CS je bez diakritiky (možná kdyby někdo udělal CS fonty...). Uloz.to heslo: bobeksoft6469

mod Kamil: smazán e-mail, aby ho nespamovali boti, autora můžete kontaktovat přes SZ
 
Naposledy upraveno moderátorem:
R

rokyska

Návštěvník
Máte pravdu, bohužel mně to nejde. Hrozně rád bych si to zahrál a poslal tvurci češtiny finanční příspěvek.
 
G

Granis

Návštěvník
Pekný deň všetkým,

pokiaľ ide o lokalizáciu hry Layers of Fear, momentálne sa pracuje na preklade do slovenčiny. Tento preklad bude obsahovať lokalizáciu textov aj lokalizáciu textúr v hre. Na rozdiel od vyššie spomenutej amatérskej lokalizácie bude tento preklad, samozrejme, obsahovať aj kompletnú diakritiku. Preklad sa nachádza v pokročilej fáze vývoja a bude v priebehu nasledujúceho dňa oznámený na stránke www.lokalizacie.sk.

Pre názornosť prikladám ukážku prekladu.
SEN2xcz.jpg

IEwweIX.jpg
 

Bargud

Člen
Příspěvků
31
Hodnocení
2
Bodů
10
@Kamil Ano, z 12. srpna o tom, že po aktualizaci nefunguje...Na to taky směřovala má otázka. Od té doby se k tomu nikdo nevyjádřil (ať už autor, či jiní lidé), takže mám prostě dotaz, jestli tedy funguje a nebo ne.
 

Kamil

Legenda PH
Příspěvků
987
Hodnocení
107
Bodů
65
No, když 12.8.2016 po aktualizaci hry nefungovala a od té doby žádná nová nevyšla, tak zjevně nefunguje stále :)
 

Solid

Člen
Příspěvků
72
Hodnocení
36
Bodů
25
No to nie je moc na úsmev že čeština nefunguje a nič sa s tým nerobí. Všetci sme autorovi veľmi vďačný za češtinu, ale nebolo by vôbec zlé keby ju aj aktualizoval podla najnovšej verzie hry, ako to robia aj ostatný prekladatelia. Keď si už dal tolkú prácu na tej češtine, bolo by od neho velmi milé keby ju nenechal upadnúť nefunkčnú do zabudnutia...
 

Zemla

Člen
Příspěvků
145
Hodnocení
52
Bodů
35
ejha...zmeskal som to? a prisiel medzitym patch a nikto sa uz k tomu nevyjadruje?
Aspon samotny autor by mohol povedat nemam cas alebo cokovelk :p
 
Top