Land Of War:The Beginning

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Pupik80

Nováček
60%
Příspěvků
37
Skóre reakcí
13
Bodů
148
LAND OF WAR:The Beginning

Zdravím všechny členy a sledující,
Dne 10.6.2021 vyšla nová akční first person hra na Steam(u) - Land Of War:The Beginning.
Našel by se tu někdo,kdo by mohl hru přeložit do češtiny.Myslím,že si tato hra podobná CoD 5 :World At War překlad
zaslouží.
LAND OF WAR:THE Beginning je čerstvě vydaná first person akce od polského týmu MS GAMES. Ačkoli jde o nezávislý počin od malého týmu vývojářů, tak ambicemi mu rozhodně nechybí.
Hra nabízí propracovanou kampaň pro jednoho hráče, která vás vezme na počátek druhé světové války. Příběh začíná v září roku 1939, kdy se v kůži běžného polského vojáka pokusíte zastavit německou invazi. Autoři se vůbec netají tím, že se při vývoji inspirovali u populárních druhoválečných stříleček z počátku tisíciletí. Sami přitom uvádí, že jsou velkými fanoušky her jako Call of Duty 1 nebo Medal of Honor: Allied Assault. Land of War má být unikátní v tom, že vypráví příběh z úvodního roku druhé světové války. Je pravdou, že toto období ve hrách příliš nevídáme.
Vývojáři lákají na akční hratelnost, mise inspirované skutečnými bitvami a velké množství autentických zbraní a dalšího vybavení včetně různorodé vojenské techniky v podobě tanků a letadel. Ačkoli tohle všechno nezní vůbec špatně, tak je stále mít na paměti fakt, že jde o projekt od malého týmu.
Land of War – The Beginning je k dispozici na Steamu kolem 21-25€.V současné době proběhly asi 2-3 aktualizace a hra je celkem stabilní.
LAND Of WAR
 

Přílohy

 • land-of-war-the-beginning.jpg
  land-of-war-the-beginning.jpg
  316,5 KB · Zobrazení: 17
 • land-of-war-the-beginning-02.png
  land-of-war-the-beginning-02.png
  1,3 MB · Zobrazení: 17
 • land of war 3.jpg
  land of war 3.jpg
  153,4 KB · Zobrazení: 17
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Top