• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Kniha přání a stížností webu překladyher.eu

Admin

Administrátor
Člen týmu PH
Tým překladyher.eu
Jak už název napovídá, sem můžete psát o všem, co byste tady chtěli vylepšit, nebo si naopak myslíte, že je tu naprosto zbytečné a mělo by se to odstranit...
 

palko

Člen
Ahoj, všiml jsem si, že přestaly fungovat odkazy na starší články - řadu jsme sdíleli na FB, odkazy jsou i na profilu překladu https://prekladyher.eu/preklady/fallout-4.79/ . Došlo ke smazání článků, nebo se změnily odkazy? Je to trošku škoda, protože za Fallout 4 v tom byly celkem zajímavé informace i pro budoucí pokolení.
 

Ascalon

Administrátor
Člen týmu PH
Tým překladyher.eu
Ahoj, ano. Všechna témata starší dvou let byla přesunuta do koše, protože jejich obsah již z více jak 90% není aktuální. Když řekneš co konkrétně by mělo být zajímavé pro budoucí pokolení, tak se to může případně přesunout do archivu.
 

palko

Člen
Mě jde primárně o články k Fallout 4, tzn. to, na co vedou odkazy z profilu překladu. Vedou na to různě odkazy z webů, facebooků, twitterů...
 
Top