• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Knights of Honor HD

Knights of Honor HD 0.3b

Arqwell

Člen
Arqwell přidal nový překlad:

Knights of Honor HD - Čeština do HD-Patch by Gazatus a původní grafický repack

Zobrazit přílohu 31849

Překlad Knights of Honor HD-Patch-Only a původní grafický repack


Pokud máte stejně jako já rádi tuto starší strategii, určitě vám přijde vhod čeština do HD patche. Bohužel se mi vůbec nelíbí grafické změny provedené patchem a proto jsem se rozhodl vrátit do HD původní grafickou podobu (tedy pokud to technické podmínky dovolí).
  • K překladu textů je použita původní čeština (s laskavým svolením autorů) s provedenou revizí textů a...

Zjistěte více o tomto překladu...
 

Duko

Člen
ahoj, chci se zeptat, kde jde sehnat ta HD verze? nebo je to jen zadarmo patch když si koupím hru na steamu?
 

Jandik

Člen
AhoAhoj, tak mám steam verzi, a po nainstalování a spuštění je hra stále v malém okně, naběhne HD menu, a je v češtině. Jen to rozlišení nejde. díky
 

Arqwell

Člen
Já bohužel steam verzi nemám, takže nemám kde testovat. Nicméně předpokládám, že i ve steamu je nejprve nutné aplikovat HD patch, že hra sama o sobě není v HD. Určitě si měl před aplikací repacku nainstalovaný HD patch?
 

Jandik

Člen
aaa ha, díky draku, já myslel že je ten patch už u té češtiny. Tak jsem si ho stáhl, nainstaloval a potom tu tvou češtinu a vše funguje na 100%.
Takže to jede i na steamu , díky draku :)
 

Podobná vlákna

Top