• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III

C

CharlottinyCestiny

Návštěvník
CharlottinyCestiny přidal/a nový překlad:

Kingdom Hearts III - Čeština do disneyovského RPG Kingdom Heats III

Nezasvěceným fanouškům se série Kingdom Hearts opravdu špatně popisuje. Jedná se o velmi netradiční mix Disneyovek a japonských kreslených seriálů a her říznutý hlubokým a neskutečně melancholickým příběhem, originálním soubojovým systémem a zábavnými RPG prvky. V pořadí třetí díl, který je příběhovým zakončením sedmnáctileté ságy, je naprosto fantastickým mixem všech typických prvků této série.

Překládat budeme všechny díly, které jsou na PC.

Hru jsem již jednou překládala, tudíž...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 

sorontur21

Člen
Příspěvků
17
Hodnocení
5
Bodů
5
Mám všechny díly na PS4 hrál jsem KH Už od PS2/PSP a pokaždé to byl porod tomu porozumět musel jsem se vždy pozastavit u něčeho, kouknout na youtube na vysvětlení apod. Protože moc anglicky neumím, a kingdom heart příběh je chaos :D Takže díky moc za překlad hned si je znovu koupím (pokud se někdy dostanou na steam :D ) a zahraju znovu všechny díly okamžitě :D. Díky moc za překlad, zrovna KH to potřebuje. Budete překládat i ten film, ten mi přišel hodně zajímavý taková škoda že byl tak moc krátký?
 

CharlottinyCestiny

Překladatel
Dárce portálu PH
Příspěvků
293
Hodnocení
507
Bodů
100
Nějak nevím o jakém filmu mluvíte? Asi by bylo fajn poslat odkaz, tedy jestli můžu poprosit. Obávám se, že na Steam hra nebude, pokud jsem to dobře pochopila, tak Epic má výhradní právo na tuto hru jako předtím na jiné. A děkujeme.
 

sorontur21

Člen
Příspěvků
17
Hodnocení
5
Bodů
5
Pardon, myslel jsem KINGDOM HEARTS χ Back Cover. Nepočítá se to jako hra tak jsem se chtěl zeptat zda i tohle bude přeložené. A měl jsem za to že to bude časová exkluzivita na epic, tak snad to vyjde na steam
 
C

CharlottinyCestiny

Návštěvník
Tak ve volných chvílích se na překlad podívat můžu, ale to jde jen přes Camtasii. Je to film, ne hra a trvá to hrozně dlouho. Určitě to hned tak nebude. Jen kdybych měla volno.
 

prudislavCZ

Dárce portálu PH
Člen
Příspěvků
83
Hodnocení
16
Bodů
20
Obávám se, že na Steam hra nebude, pokud jsem to dobře pochopila, tak Epic má výhradní právo na tuto hru jako předtím na jiné.
Epic většinou kupuje jenom roční exkluzivitu , takže bych čekal že za rok to přijde i jinam... ale na druhou stranu tohle je Square Enix , ti jsou lehce nepředvídatelní .

Oficiálně k tomu zatím řekli něco jako "v tuto chvíli k tomu nemáme co říct", což je prakticky to stejný co řeklo před rokem mnoho jiných původně Epičích exkluzivit co jsou dneska venku na Steamu in na GoGu
 

CharlottinyCestiny

Překladatel
Dárce portálu PH
Příspěvků
293
Hodnocení
507
Bodů
100
Upozornění k překladu! V KH3 se objevuje píseň Anny a také Elsy. Nechala jsem ho tak, jak ho znají děti z české verze pohádky. Ač je to naprostý blábol a neodpovídá AJ originálu. Nechci jim motat hlavu překladem. Děkuji za pochopení.
 
Top