• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Jurassic World Evolution - diskuze

Drakan

Nováček
18%
Příspěvků
5
Skóre reakcí
1
Bodů
9
Ahoj. Mám 4 dotazy co se týká hry:
1- T Rex mi teď furt útočí na plot komfort má dost nízkej (důvod, že se mu nelíbí přelidnění, cca 7,5tis lidí v parku). Jde se toho nějak zbavit aby neblbnul. Uspání asi není řešení dlouhodobý, že?
2- nechce mi to odemknout vykopávky další. Píše to, že vyžaduje více expedičních center. Musím další mít asi na dalším ostrově, že?
3- rozdělujete bíložravce od masožravců, aby se nelovili?
4- mám velký riziko sabotáže. Jde se toho nějak zbavit
 

Jetro

6. úroveň
Překladatel
Dárce portálu PH
71%
Příspěvků
1.310
Řešení
1
Skóre reakcí
2.374
Bodů
1.057
1) Myslím, že to "přelidnění" spíš znamená počet zvířat ve výběhu. T-Rex bývá rád sám, dokonce pomocí genetických úprav můžeš dosáhnout toho, že i sám se sebou bude mít ve výběhu problém. :)
2) Ano, musíš to centrum postavit na dalších ostrovech. Pak se v klidu můžeš na ten původní ostrov zase vrátit.
3) Jasně, pokud nehodláš u dinosaura zvyšovat hodnocení infamy (nechvalná proslulost) tím, že bude lovit slabší.
4) Rizika sabotáže u jednoho ze tří poradců se zbavíš tak, že pro danou osobu splníš pár úkolů. Tím se ty váhy oblíbenosti trochu upraví ve prospěch toho (aktuálně) "naštvaného".
 
Komentář

CougarCS93

3. úroveň
Člen
61%
Příspěvků
190
Skóre reakcí
33
Bodů
302
Bod 1 je samozřejmě logicky počet dinosaurů v daném výběhu :D , takže při kombinaci je dobré už při vývoji koukat jak na tom daní dinosauři jsou a logicky pokud chci výběh s co nejvíce kusy je potřeba vybrat takové dinosaury, kteří to snesou že jich je tam víc.

Bod 3 samozřejmě "není" pravda ... Masožravce a bíložravce můžeš bez problémů kombinovat a vznikají taklepší a zajímavější výběhy , ale samozřejmě se to řídí nějakými pravidly ... Toto je moc hezká tabulka na to, na kterou se vždy mrknu když to chci nakombinovat.1532187107_1.jpg
 
Komentář

Jetro

6. úroveň
Překladatel
Dárce portálu PH
71%
Příspěvků
1.310
Řešení
1
Skóre reakcí
2.374
Bodů
1.057
Podle té tabulky by si měl sedět T-Rex (velký masožravec) s velociraptorem (malý masožravec?), ne? A co si matně pamatuju, tak jsem vylepšoval T-Rexovu infamy právě tím, že jsem mu do výběhu dával raptory, aby si zalovil.
 
Komentář

CougarCS93

3. úroveň
Člen
61%
Příspěvků
190
Skóre reakcí
33
Bodů
302
To by to musel změnit nějaký patch... Ale Raptoři by měli s T-Rexem normálně fungovat ... Jediný problém by mohl být pokud by byl třeba moc malý výběh , málo krmítek ... protože oni by se měli snést spolu , pokud ale mají každý dostatek prostoru pro sebe ...
 
Komentář

damirek

Nováček
94%
Příspěvků
35
Skóre reakcí
11
Bodů
47
Ahoj, naco mám krmení ryb, když jsem žádného vodního dinosaura nevyzkoumal a to mám vše dokončené??
 
Komentář

CougarCS93

3. úroveň
Člen
61%
Příspěvků
190
Skóre reakcí
33
Bodů
302
Možná proto, že tam žádní vodní dinosauři nejsou? :D ale jsou tam ti co mají rádi ryby, jako třeba klasický Spinosaurus? Je to u nich kupodivu i napsané v databázi co mají rádi + symbol ryby
 
1 Komentář
damirek
damirek komentoval
To mě nenapadlo, dík za info.
 

Top