• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Novinka Inventár č. 4: Granis skúšal Steam Deck, MixerX hovorí o projekte Lokalizácie.sk

inventar4.png

Vo štvrtom pokračovaní nášho podcastu sme sa s porozprávali o novom zariadení od spoločnosti Valve, a to Steam Decku. G Granis bol tým šťastlivcom, ktorý sa k nemu dostal a pred nahrávaním ho niekoľko týždňov testoval. Ak máte záujem o špeciálnu, rozšírenú edíciu podcastu, kde nájdete o Steam Decku ešte viac informácií, napíšte nám komentár!

V druhej časti presunul I Infernity pozornosť na nášho hosťa, zakladateľa portálu Lokalizácie.sk MixerX MixerX, ktorého sme vyspovedali o jeho prekladateľských začiatkoch, motivácii, technických výzvach, ktorým počas svojej kariéry čelil, a prezradil nám aj nejaké zaujímavosti o niektorých členoch skupiny Lokalizácie.sk.

Tento podcast si môžete vypočuť aj na platformách Google podcasty a Apple podcasty.

Časová os: 00:00 - Steam Deck, 50:50 - MS Store, rozhovor s MixerX MixerX

 
Naposledy upraveno:
Top