• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

I takové věci se stávají

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Leffi

Just another streamer
Legenda PH
Kdo sleduje zdejší dění kolem probíhajících překladů, jistě tuto nemilou věc ohledně překladu westernového RPG Hard West již postřehl. Kdo ne, tak nechť nyní zbystří.

Překlady jsou dobrovolnická práce, která s sebou vedle prvotního nadšení mnohdy přináší i vychladnutí a uvědomění si, že to třeba tak úplně není pro vás, nebo že na to prostě jen nemáte potřebný čas, kterého je vždy třeba více, než jste si na začátku plánovali. Tímto si asi projde v životě v různých oblastech každý a nějak obdobně tomu "asi" bylo i v případě jednoho z překladatelů právě zmíněné hry. Slovíčko "asi" je uvedeno schválně v uvozovkách, protože se můžeme jen domnívat a dohadovat, co se opravdu stalo, neboť se náhle odmlčel, přestal jakkoli komunikovat a nereaguje na naše pokusy o kontakt.

Faktem tedy zůstává, že na překlad v současnosti Apoliener zůstal sám. Slíbil, že bude dále pokračovat a pokusí se jej dotáhnout do zdárného konce. Pokud by se ale našel někdo, kdo by byl ochoten jakkoli s překladem pomoci, tak se tomu rozhodně bránit nebude. Proto se nyní obracíme na vás a je-li mezi vámi někdo takový, neváhejte a napište přímo Apolienerovi soukromou zprávu. Pokud jste nový člen a nemáte ještě možnost posílat soukromé zprávy, můžete využít e-mail redakce(zavináč)prekladyher.eu, kde se případně domluvíme na zprostředkování kontaktu.

Všem případným zájemcům o pomoc předem děkujeme.
 

Raziel

Překladatel ve skupině RK-Translations.cz
Člen
Jak dlouho už se nehlásí?
A co přesně měl odpadnuvší člen týmu na starost?
Samotný překlad textů, nebo zabezpečoval i nějakou technickou část překladu?
 

Raziel

Překladatel ve skupině RK-Translations.cz
Člen
Děkuju, ještě jsem se tu nastačil úplně zorientovat :)
 

Zemla

Člen
ono sa mohlo naozaj nieco stat. nemusi to byt len o tom ze sa na to vykaslal.nehoda, smrt...cokolvek. :/
 

Apoliener

Člen
Samozřejmě, že ano, ale on stále chodí jak sem, tak i na jiné servery kde i komentuje, to už je trochu podezřelý, ne? :)
 

Leffi

Just another streamer
Legenda PH
ono sa mohlo naozaj nieco stat. nemusi to byt len o tom ze sa na to vykaslal.nehoda, smrt...cokolvek. :/
Však to se klidně stát mohlo a kdyby napsal "cokoliv", tak by se to uznalo, případně sešlo s nějakou reakcí a šlo by se dál. I kdyby to nebylo veřejně, ale v uzavřeném kruhu týmu. Nicméně je krajně drzé zarytě mlčet, přestat reagovat, s nikým se nebavit a přitom aktivně vystupovat všude kolem. Ona ta anonymita na netu není zase až tak 100%.
 

Zemla

Člen
Tak je to svinarnicka ked je zivy a chodi sem atd.Nekorektne chovanie.Tak uz to chapem.Nic by sa nestalo keby od toho normalne odstupil. povedal sorry nemam nato cas, nervy..atd
 
Tak podle jeho profilu se tu neukázal už od 2. ledna což je celkem dlouho a na Zingu už sem taky dlouho neviděl jeho koment a tam projíždím diskuse často, takže buď je mrtvej a nebo se s ostudou stáhl úplně ale nechápu prostě proč :D

Jako jasný nuly jsou a nuly budou a jen u překladu co sem dělal já se na to vybodlo skoro 10 lidí, ale byli to řadový lidi některý ani nic neudělali a vybodli se na to, ale cos e dívám tak Corvus měl bejt "hlavní" překladatel a tvůrce týhle věci, což už na pováženou samozřejmě je ...

Přitom to vypadá jak kdyby to zezačátku myslel fakt vážně, dkyž se tím všude chlubil, měl i udělané bannery s odkazem na CZ atd.
 

Kamil

Legenda PH
@CougarCS93 Jednak ses asi přehlédl, protože zde byl 2.2.2016 a dále se podívej třeba na hrej.cz http://www.hrej.cz/recenze/firewatch-5346/ (do diskuze, je to on, takže času má dost) a pak se podívej, od kdy je tady po něm sháňka. Několik lidí, včetně mě, ho několika způsoby ohledně překladu zkoušelo kontaktovat, ale nikomu se neozval a dělá mrtvého brouka.
Už jsem zvažoval, že mu něco "hezkého" napíšu na hrej.cz do nějaké diskuze, protože tam se nemůže vymlouvat, že to nečetl, když tam vesele píše.
 
Naposledy upraveno:

Ascalon

Administrátor
Člen týmu PH
Tým překladyher.eu
No myslím, že je na čase ukončit diskuze kolem Corvuse. Důkazů o tom, že žije a měl dostatek času se vyjádřit, bylo předloženo dost. Několik lidí se ho všelijak snažilo kontaktovat a buď všechno okamžitě smazal aby to nikdo neviděl, nebo prostě ignoroval... Jméno si udělal, je to jeho věc a dál bych se tím nezaobíral. Hlavní je, že Apoliener pokračuje a pokud to bude v našich silách, tak se mu pokusíme ve všech směrech vyjít vstříc a pomoci. A myslím, že ostatní těž a to je to hlavní, že překlad pokračuje a snad se v blízké dokončí. ;)
 
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
Top