• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Hral už niekto SOMU s dabingom?

PMX

Člen
Příspěvků
104
Hodnocení
28
Bodů
30
Zdravím,
chcem sa spýtať či tu už niekto hral hru SOMA s tým Slovenským dabingom?
Rád by som vedel či sa páči, alebo nejakú reakciu na to. Či je to dobre alebo tak.
Dakujem
 
M

mmokova

Návštěvník
Ahoj ja som to teraz skusil dabing je perfektný.Len my hodí tabulku fatal error hned ako stáva na začiatku z postele. Bez češtiny ide hra dalej.
 

Přílohy

  • Bez názvu.png
    Bez názvu.png
    1,8 MB · Zobrazení: 14

PMX

Člen
Příspěvků
104
Hodnocení
28
Bodů
30
Čítam že sa jedná o súbor HPS --> tých sa v hre upravovalo viac, čiže je možné, že to vyhodí ešte v nejakých úsekoch hry. Ale nejde mi do hlavy, prečo ked sa prepne jazyk do iného tak to ide dalej --> lebo ten súbor HPS je rovnaky pre vsetky jazyky. Okrem toho, Slovenčina je urobená z Angličtiny.
Ale čítam, že "EyeTracking". Používaš funkciu "EyeTracking" ?
Pomohlo by keby sa mi vyjadrilo viac ľudí.

Spomínaš Češtinu? Ak máš dabing tak to musí byť Slovenčina a nie Čeština --> ak tam máš Češtinu (od Mrazíka) a Slovenský dabing tak sa nečudujem, že vyhadzuje chybu. V súbore inštalácie Slovenčiny (vratane dabingu) je napísané, že to musí fungovať ako celok, ak sa zo slovenčiny vyberie len dabing alebo len preklad tak to nebude fungovať správne.
Ak si mal nainštalovanú predtým češtinu tak skus hru odinštalovať (vymazať všetky súbory [SAVE nemusíš]) a nainštalovať znova a potom nainštalovať LEN slovenčinu. Lebo pri testovaní na rôzne platformy (Steam, GOG, Epic) sa tento problém nevyskytol.
 
M

mmokova

Návštěvník
Prepnúť jazyk do iného som neskúšal.Odinštaloval som komplet hru a skúsil bez dabingu tak išlo.Neviem čo je EyeTracking ako by som to mohol vypnúť?S tou češtinou som sa samozrejme pomýlil nemám nainštalované české titulky.Keď je nainštalovaní dabing angličtina tam nie je skúsil som dať nemčinu a vyhodilo tú istú tabuľku.
 
M

mmokova

Návštěvník
Ozaj a napadlo ma, Záleží aj na verzii hry?Tuším mám 1,1 a je aj 1,5 ...........................................................
 

PMX

Člen
Příspěvků
104
Hodnocení
28
Bodů
30
Sak mas aktuálnu hru nie? Ju aktualizuj a skús.
Ale ak máš warezovú verziu tak nezaručujem funkčnosť na takej verzii.

Ako som spomínal vyššie: testovali sme to na troch platformách (Steam, GOG a Epic) a všetko išlo v pohode.

Potreboval by som ďalšieho človeka, ktorý by mal podobný problém.
 
K

Kristian6378

Návštěvník
Ahoj,
Dnes som si naištaloval slovenčinu ale deje sa mi niečo podobné - hneď na úvod hry, konkrétne pri vstávaní z postele. Akurát že to mne to nehodí error, len to proste celé zamrzne a nič sa nedá robiť :( Hru mám na Epicu a ešte dodám že hru som čerstvo nainštaloval a potom som na ňu nainštaloval Slovenčinu. Nič iné som tam neinštaloval ani neupravoval. Hardvérové nároky samozrejme spĺňam s veľkou rezervou.
 

PMX

Člen
Příspěvků
104
Hodnocení
28
Bodů
30
Spustil si hru znova? Robí to vždy? Lebo toto iste urobilo aj mne ale pri opätovnom spustení to išlo OK. Takže som to považoval za normálne. Každá hra môže niekedy zblbnúť. Možno je to chyba hry ako takej a nie slovenčiny. Vyskytlo sa to potom ako si dotelefonoval s Davidom Munshim, že? Čiže dabing prebehol OK.
Skús to znova ak problem pretrváva tak skús to preinštalovať a spustiť len s pôvodným dabingom a jazykom. Ak to nebude robiť, hoď tam Slovenčinu a ak to spraví znova tak skúsim s tým niečo urobiť ale kedže nevyhadzuje žiadny error bude dosť zložité nájsť chybu.
Ďakujem za info
 

PMX

Člen
Příspěvků
104
Hodnocení
28
Bodů
30
Ak to chceš dohrať so slovenčinou tak si to v ENG (v čistej ištalácií hry) ulož po tom ako vstaneš z postele a potom si nainštaluj slovenčinu.
Tak som to urobil ja v hre Subnautica: Below Zero. Tam sa vyskytlo to isté, tiež zo začiatku hry --> po dialógu, že Sam zachytila na radare Robininu loď.
 
K

Kristian6378

Návštěvník
[QUOTE="PM...[/QUOTE]
Ďakujem za radu, spravil som to takto a už mi to funguje, zatiaľ vyzerá byť všetko v poriadku. Ďakujem za dabing, je to veľká vzácnosť si zahrať hru v slovenčine.
 

PMX

Člen
Příspěvků
104
Hodnocení
28
Bodů
30
Ako si to teda spravil?
Tu citaciu mi nezobrazuje spravne.
Musim este nieco napisat lebo tu je take divne pravidlo 75 znakov :D
 
K

Kristian6378

Návštěvník
Preinštaloval som hru, spustil som ju v angličtine, uložil som ju po tom ako som mal telefonát a následne vstal z postele. Nainštaloval som následne slovenčinu. Zatiaľ to ide odvtedy v poriadku.
 

PMX

Člen
Příspěvků
104
Hodnocení
28
Bodů
30
Mohol si skúsiť to len spustiť znova.
Alebo si to skušal spustit viac-krat?
Robí to tu ešte niekomu? Mne to urobilo len raz a stačilo reštartovať hru a potom to išlo v pohode. Tak neviem teraz v čom bude problem :/
 
K

Kristian6378

Návštěvník
Ja som to asi 3x skúsil ale vždy som sa zasekol pri vstávaní z postele. Preto som to preinštaloval, spustil v AJ a následne po uložení som nainštaloval slovenčinu. Neviem, PC mám dobrý a aj dobre vyladený - nepadajú mi programy a ani sa žiadne počas hrania nespúšťajú. No na tom mieste mi to vždy seklo... Ale hovorím už to ide, čiže ďakujem celému tímu za dabing :) Mohol by napísať aj niekto ďalší či mal rovnaký problém.
 
  • To se mi líbí
Reactions: PMX

danoman

Nováček
Příspěvků
7
Hodnocení
2
Bodů
5
Ahoj, práve som dohral a bolo to skvele, ten dabing mi prišiel veľmi dobrý, ako skoro profi, fakt klobúk dole:)
Inak aký softvér ste použili na postprodukciu? Fakt znelo výborne, aj modulované hlasy aj original, je to super čisté žiaden šum a podobne, ako fakt skvela práca
 
  • To se mi líbí
Reactions: PMX
Top