• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Hra pro dva na jednom PC

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Sierpe

2. úroveň
Dárce portálu PH
78%
Příspěvků
398
Skóre reakcí
91
Bodů
194
Zdravím :) lidi poraďte nějaký hry pro dva na jednom PC. Hráváme s mladou s Xbox One gamepadama na PC a je to zábava. Do teď jsme hráli Broforce (neskutečná pecka :D doporučuji ) a Castle Crashers taky paráda. Líbilo by se mi třeba nějaký RPG co můžou hrát oba zároveň a nejlépe co má češtinu. Budu rád za jakýkoliv typ ..žánr nerozhoduje.. jen aby to bylo dobře hratelný ve dvou s gamepadem.

Díky a všem pěkný den...
 

Apoliener

Nováček
53%
Příspěvků
412
Skóre reakcí
148
Bodů
264
Snad vše jsou skákačky, případně s hádankami, ono jiný žánr najít je dost obtížné. Ještě bych přidal Divinity Original Sin, ale mě osobně to přijde složitý na gamepadu i na jedné obrazovce.

ChariotThe CaveRayman OriginsRayman LegendsBrothers - A Tale of Two SonsNever Alone

http://store.steampowered.com/app/295790/Never_Alone_Kisima_Ingitchuna/

Portal 1+2

http://store.steampowered.com/app/400/Portal/?l=czech
http://store.steampowered.com/app/620/Portal_2/?l=czech

Trine 1+2

http://store.steampowered.com/app/35700/Trine_Enchanted_Edition/
http://store.steampowered.com/app/35720/Trine_2_Complete_Story/
 
Komentář

Barbar

3. úroveň
Legenda PH
91%
Příspěvků
1.147
Skóre reakcí
389
Bodů
453
Všechny díly Herose and might magic a pokud máš syna tak jsme zprovoznili doma na PC emulátor od http://rotaxmame.cz/ (trošku složitější co se týká stahování opravdu doporučuji si jednou rázově zaplatit VIP přenos) a jedem automatovky jako FinalFight 2 , Dynosaurs and Cadilac atd..
 
Komentář

Sierpe

2. úroveň
Dárce portálu PH
78%
Příspěvků
398
Skóre reakcí
91
Bodů
194
Chlapi moc díky za typy :) Barbare heroesy jsou parada ty uz jsme ale hrali driv na PC. Jinak nasel jsem jeste jednu zajimavou dnes

 
Komentář
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Top