• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Novinka Hotový překlad Shadow Tactics: Blades of the Shogun (SK)

1920x450_Shadow_Tactics.jpg

Trochu starší, ale stále výborný titul, který vás vezme na dobrodružnou výpravu mezi japonské samuraje, kde bitvy probíhají se vší ctí a s velkým důrazem na koordinovaný postup všech vám svěřených charakterů.

Těchto her, které se netají velkou inspirací ve svých předchůdcích jako Commandos, je na trhu jako šafránu. Když vyšlo Shadow Tactics od Mimimi Games bylo to jako blesk z čistého nebe, ale až na pár drobností nešlo titulu prakticky nic vytknout. Rozlehlé mapy, nijak zvlášť šokující příběh, ale hlavně obrovské množství různých taktických možností dokážou zabavit na dlouhé hodiny nejednoho stratéga, kdy opravdovou výzvu pak můžete okusit, když se pokusíte splnit všechny vedlejší úkoly, které si pro vás připravili samotní tvůrci.

Díky postupnému sbližování se slovenským překladatelským týmem z portálu lokalizácie.sk, který zde zastupuje překladatel, programátor a správce portálu @MixerX, si překlad můžete zpřístupnit i od nás.

Profil překladu:
 

Zemla

Člen
dakujem za Slovencinu uplne som na tuto hru zabudol :) idem si ju zahrat teda uz aj v svk..
mimochodom cestina funguje aj na epic store verzii.
 
Top