Hotový překlad Dungeon Keeper 2

Leffi

Uživatel
Příspěvky
840
Skóre reakcí
469
Bodů
0
1500x450_Dungeon_Keeper.jpg

Hej, ty tam v rohu! Seber tu hroudu zlata a mazej s ní do pokladnice nebo pocítíš samotný hněv pekel, nekonečná muka v jámě zatracení nebo při nejmenším chuť oceli z mé rukavice!

Nestárnoucí klasika simulátoru zla, kde si budujete své pekelné sídlo, abyste mohli terorizovat nejen své poddané, ale i blízké okolí, kde je nepřijatelné, aby dále vládlo dobro a láska, taková špinavá verbež, ti lidé, magičtí tvorové a kytky! To se tu nesmí trpět!
I když zde byly snahy oživit žánr těchhle simulátorů zla, kdy asi nejblíže se přiblížila trilogie Dungeons, popřípadě War for the Overworld, stále v nich něco trochu chybělo, takové to, něco, co vdechlo tu správnou atmosféru nehynoucí legendě. Je to těžko uchopitelné, ale ve smě se najde mnoho lidí, kteří i po letech vývoje grafických enginů a nových klonů raději usednou právě k původní klasice.

Pokud patříte k pamětníkům a nebo k těm co touží zjistit kde je pravda a rádi byste oprášili právě tento díl, pak se můžete díky překladateli @Arqwell vydat do tohoto revitalizovaného dobrodružství, ke kterému již překlad z dob dávno minulých existoval, ale obsahoval jisté technické neduhy s kterými si překladatel v této verzi rozhodl zatočit. Stále je tam pár věcí, které nefungují, to však není chybou překladu, ale za leta nevyřešenými chybami přímo hry, které už dneska prakticky není komu nahlásit. Na celkový zážitek to však má vliv pramalý a i tak si hru užijete plnohodnotně.

Tedy práci a zlu zdar!

Profil překladu:
 
Back
Top