• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Hotový překlad AC: Rogue a další oznámený

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Leffi

Just another streamer
Legenda PH
V listopadu roku 2018 jsme vás informovali, že je překlad k Assassin's Creed: Rogue dokončen a uvolněn pro všechny sponzory, kteří se tak mohli podílet na dotestování drobných neduhů v překladu.

A dnes je ten den, kdy se mohou vrhnout do příběhu Rogue všichni bez rozdílu.

Cesta překladu nebyla rozhodně jednoduchá, jeden čas to skoro vypadalo, že to nedopadne a nebude nikdy dokončena, ale jak se říká naděje umírá poslední a když @Farflame s týmem přišli na to, jak překlad dotáhnout, nic už nemohlo zabránit, aby se překlad dotáhl.

Jak to bylo s překladem, si můžete přečíst zde.

Aby toho nebylo málo, připravil si tým pro vás fan video s oznámením češtiny, českými titulky (nezapomeň si je na YT aktivovat) a milým překvapením v druhé polovině ukázky:


No a na víc, jestli vám to nepřijde stále dost, oznámil @Farflame , že hned jak to bude možné, pustí se s týmem do překladu Assassin's Creed III: Remastered, který se v mnohém s Rogue podobá, tedy nezbývá doufat, že jim to půjde rychle od ruky. My jim budeme rozhodně držet palce.


Všechny podrobnosti k překladu Assassins's Creed: Rogue naleznete v profilu překladu.
Profil překladu AC III nebyl v době psaní článku dostupný, ale určitě o jeho oznámení nepřijdete, zařadíme informaci do některé z následujících bleskovek.

No a než oprášíte instalace AC: Rogue, můžete se podívat na nová videa z kanálu Farflamea na YT:

Chernobylite:

Realms Beyond:

Hunt:
 
Naposledy upraveno:
D

dainIronfoot

Návštěvník
Kedy bude, prosím, dostupný preklad na AC 3, avšak Remastered edíciu?
Asi som slepý, ale na stránke hore to nájsť nemôžem.
 

Farflame

Překladatel
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
Top