• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Hledám pomoc na překládaní hry Age of Pirates 2: City of Abandoned Ships do ČEŠTINY!

PraenomenousCZ

Nováček
Příspěvků
2
Hodnocení
0
Bodů
6
Zdravím hledám kohokoli, kdo by mi pomohl s překladem této hry, kterou považuji já osobně za vysoce potenciální pro překlad. Překlad na těchto stránkách není zatím zveřejněn.
Jinak hra je kompletně přeložená do češtiny ale přes Google překladač, tudíž málokdy se dá všemu rozumět a to pak ztrácí hra na své zajímavosti. Už pracuji na jejím dokonalém překladu ale sám na to úplně nestačím a bez cizí pomoci hrozí, že pak ztratím zájem hru překládat kvůli tomu, že má hra hromadu textu.
Hledám někoho:
  • Kdo by si našel čas aspoň jednou týdně překládat.
  • Kdo by byl se mnou neustále v kontaktu a sdílel se mnou daný progres.
Jedná se tedy o RPG hru, z období kolonialismu tudíž 17. století. Více o hře na naleznete těchto stránkách https://en.wikipedia.org/wiki/Age_of_Pirates_2:_City_of_Abandoned_Ships.
Byl bych velmi rád kdyby se zde našel jedinec, který by sdílel zaujetí v této hře a pomohl mi.
Pomoc by stačila i dočasná!


Můžete mi napsat zde do zpráv nebo na email: leditorcz@gmail.com


Předem děkuji.
 
Naposledy upraveno:

PraenomenousCZ

Nováček
Příspěvků
2
Hodnocení
0
Bodů
6
Dobrý den, samozřejmě že ano, zrovna jste se trefil do doby, kdy pokračuji v překladu. Dejte mi na sebe nejaky kontakt a domluvíme se.
 
Top