Hlášení #6: postup překladu Destroy All Humans, dostupný překlad DLC Invaze, hledají se testeři DOS 2

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Leffi

4. úroveň
Legenda PH
74%
Příspěvků
822
Skóre reakcí
472
Bodů
554
banner COTT1 big.jpg

Czech Original Translation Tým, který vede PredatorV PredatorV, se v poslední době nejen rozrostl, ale vyvinul si i mechanismy, které na základě dosavadních zkušeností implementují do probíhajících překladů. Jako jeden ze zářných příkladů, kde se implementace zadařila můžeme uvést třeba překlad XCOM 2: Oddíl Chiméra, který se díky tomu dokončil v rekordním čase. Jak se postupně techniky vyvíjí, tým se může soustředit na podstatné a třeba povětšinou neřešit duplicity. Překlady, které si tedy vyberou nabírají nejen na rychlosti, ale bystrý fanoušek, podporovatel portálu, si mohl všimnout, že to umožnilo týmu i věnovat se více projektům na jednou. Jak jsou na tom ty aktuální, vám shrne PredatorV PredatorV ve svém novém přehledu...

spacer.gif

Dnešní hlášení týmu COTT přináší dobré zprávy.

banner_DAL_small.jpg
V úterý vyšla hra Destroy All Humans a v této chvíli již máme přeloženo 41 % hry. Samozřejmě budeme průběžně aktualizovat grafy, takže můžete sledovat průběh. Navíc již aktivně rozjíždíme systém, který jsme otestovali na Chiméře, takže věřím, že to bude rychlý postup.

Textově finální hra oproti předchozím získaným textům neměla žádné změny, tudíž nedošlo k žádnému zdržení.
Technika je pořešena, na projektu pracuje 11 překladatelů a vám nezbývá již nic jiného než vydržet, až si budete moci zkusit zlikvidovat veškeré lidstvo...

Tato hra má velmi zajímavý systém světa, v němž se dá opravdu vyřádit... můžete létat v talíři a smažit všechno několika druhy zbraní, nebo běhat pěšky, číst myšlenky, maskovat se za člověka a pomocí telekineze manipulovat s okolím... K dispozici máte spousty vylepšení, jako je např. Nukleární Seškvařovač, Smrtící paprsek, Dezitegrátor, Repulzotron atd.
A ano, na fórech toužebně očekávaná a studiem slibovaná "Anální sonda" je skutečně součástí Kryptova vybavení! A navíc rozšířitelná např. o "Maximalizátor tlaku konečníku" :D
Toto zatím není odzkoušeno v praxi, překládáme teprve začátek, ale v nějakém dalším hlášení klidně mohu popsat detaily ;)
Zkrátka, ve hře se dokáže vyřádit opravdu každý!

Stále ale hledáme překladatele! Těch není nikdy dost.
Stačí si napsat o testík... Zkusit to může každý...
Jen na vašem počtu závisí rychlost dokončení projektů!

AOW Planetfalll cestina.jpg

Současně je v této chvíli již ke stažení dostupný překlad 2. DLC Age of Wanders: Planetfall - Invaze.
Můžete si zahrát na novou ještěranskou rasu Šakarnů, která díky své technologii holografické změny vzhledu po celá staletí pomocí infiltrace tajně připravovala invazi, která právě začala!
A díky našemu týmu si ji můžete vychutnat a prožít v češtině.

3. DLC by mělo vyjít na podzim a dle informací nebylo Coronou nijak postiženo - příprava valí na plné obrátky. Obsah je však zatím stále neznámý.

spacer.gif

A jen doplním, že poslední patch pro DOS2 výrazně změnil hru.
Je přidáno mnoho menších nových lokací, nových postav, úkolů, předmětů atd.
Na test se kromě dvou překladatelů, kteří si to dávají znovu, přihlásili jen dva z vás... Ti poctivě hlásí, čímž jim tímto děkuji.
Díky trpělivosti těchto testerů si budete moci hru mnohem lépe užít.
Pokud by se chtěl ještě někdo přidat (není nutno hrát od začátku, můžete prostě pokračovat tam, kde jste), stačí dát vědět. Uvítáme každého pomocníka.
 
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Top