• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Hlášení #3: Dokončení překladu Chiméry, nábor překladatelů a překlad Destroy All Humans

Leffi

4. úroveň
Legenda PH
74%
Příspěvků
835
Skóre reakcí
486
Bodů
554
A opět tady máme Hlášení o hře XCOM: Oddíl Chiméra, a opět s velmi dobrou zprávou:
Překlad je dokončen!

Trvalo to jen krátce přes měsíc - a překlad je kompletně dokončen a startuje plnohodnotné testování.
Dříve popisované "testované novinky - Projekt Chiméra" fungovaly naprosto perfektně a na rychlosti překladu a počátečního testu této hry se projevily úžasným tempem. Tato hra sice není z největších, ale i tak je svým rozsahem přes 400 NS docela velká.
Nelze samozřejmě říci, jak povalí test - zde je zákeřnost všech XCOMů - texty se ukládají do savů a tudíž tester po nahlášení chyby stále chybu vidí... ale po dokončení bude překlad zveřejněn zde ke stažení.

spacer.gif

U tohoto překladu někteří z vás podpořili překladatele příspěvkem (v této chvíli 12 podporovatelů), čehož si skutečně velice vážíme.
A proto jsme se rozhodli, že všichni, kteří na překlad této hry přispěli, se mohou zúčastnit TESTOVÁNÍ HRY!
Očekává se ale, že budou hlásit chyby pomocí focení - screenů obrazovky s chybou...

Tito podporavatelé již dostali zprávy (u PP maily) s bonusovou možností zúčastnit se testování... Někteří z podporovatelů však nedostali zprávu, protože neuvedli svůj nick - pokud mají zájem, stačí mne kontaktovat např. přes SZ pro ověření.
Samozřejmě upozorňuji, že překlad je vázán smlouvou s americkým studiem Firaxis Games a každý takovýto tester dostane jedinečně označený soubor, podle něhož půjde identifikovat. Pokud překlad unikne, budeme vědět, od koho to bylo, a podle toho budou i následky...

Avšak pozor! Ti, kdož přispějí od této chvíle, si bohužel budou muset trpělivě počkat na vydání...
Samozřejmě si budeme velice vážit Vašich případných dalších příspěvků na podporu překladatelského týmu, ale testování je zkrátka bonus pro ty, kteří "nám věřili"...
Doufáme, že toto chápete.

spacer.gif

Stále ale hledáme překladatele! Těch není nikdy dost, a třeba právě tento projekt může být dobrý odrazový můstek např. pro budoucí BG3. Stačí si napsat o testík...
Jen na vašem počtu závisí rychlost dokončení projektů!


V současné chvíli již rověž probíhá překlad 2. DLC pro Age of Wonders: Planetfall - Invaze.
DLCčko přidává celou novou herní rasu mimozemských Sharkanů s novou kampaní, novou frakci Therianů, spousty nových jednotek a mnoho dalšího.
Součástí vydání DLCčka byl i patch pro ty, kteří DLCčka nemají. Ten však logicky rozhodil stávající češtinu. Ta je v současnosti již aktualizována a funguje!
POZOR - je to čeština pro základní hru a 1. DLC "Zjevení" - vše vám opět pojede česky. Nové DLC však bude anglicky - na tom teprve pracujeme!

spacer.gif

banner-jpg.32226

Rovněž již připravujeme překlad humorné akční adventury "Destroy All Humans"

Máme souhlas studia, technická stránka je vyřešena...
Hra sama o sobě je velmi zajímavá a docela komická. Vychází sice až 28. července, ale již nyní si můžete na GOGu zahrát DEMO verzi zdarma. A rozhodně je to zábava, která stojí za to.
Rozsah je v současné chvíli 161 NS, ale do finálního vydání se určitě změní.
A bonus na konec: z náhledu v profilu hry můžete vidět, že se dá překreslit i ingame grafika, vč. animačních videí! Ve hře to vypadá senzačně...

P.S. v současné chvíli je profil této hry stále uzamčen - už týden se čeká na schválení...

Text si pro vás připravil PredatorV PredatorV , vedoucí týmu COTT.
 

Přílohy

  • 948x265 Xcom chimera.jpg
    948x265 Xcom chimera.jpg
    603,1 KB · Zobrazení: 17
Naposledy upraveno:
S

Smazaný uživatel

Návštěvník
destroy all humans sem hrál ještě na ps2 ani nevím už kolikrát pokud vážně má vzniknout překlad tak konečně budu vědět co tehdy crypto mluvil super
 
Komentář
Top