• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Hendikepy hráčů (neslyšící, nevidomí, kinetóza...)

Papouch242

Uživatel
Příspěvky
59
Skóre reakcí
48
Bodů
0
Otevírám vlákno, abychom nespamovali chat. Zkušenosti, rady, poznatky...
Osobně si vážím kluků z Vortexu, kteří se asi jako jediné medium dlouhodobě hendikepovaným hráčům věnují.
Stream s nevidomým hráčem zde:

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Neslyšícím se taky hodně věnují: 
Super, na tom jednom videu jsem zahlídnul i "technologii", kterou používá náš mladej - opřenej mobil, na kterým znakuje se stejně postiženým kamarádem...kolikrát se viditelně dost emotivně dohadují. :D Jinak hraje jednoznačně nejvíc World of Tanks a asi i právě kvůli absenci zvuku a dost obtížnému reagování na nevizuální projevy z okolí si nejvíc oblíbil hraní za různé formy dělostřelectva. To pak vypadá jako těžce trpělivej snajpr.
 
Jojo, dělostřelectvo ve World of Tanks je klasika. Tanky poslední roky moc nehraju, ale dělostřelectvo mi nikdy moc nešlo a jeden známej mne kdysi zasvěcoval, že to na vyšších tierech uměj akorát neslyšicí a ženský :D:D Takže na to prostě nemám buňky ;). JInak znakování na videochatu s kamarádem v coopu je pro ně určtě efektivní, já hraju hodně strategie a už mne x-krát vyklepnul někdo neslyšící, proto vím, že jim nejde ten slovosled...
 
Naposledy upraveno:
Back
Top