• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Gothic 1 remake

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Milhousek

2. úroveň
Legenda PH
68%
Příspěvků
471
Skóre reakcí
22
Bodů
169
Z mého pohledu to vypadá zajímavě. Gothic 1 je moje srdcovka, takže to že se dočká remaku je určitě +, ale nemyslím že by to bylo nutné. Co jsem tam v rychlosti viděl, tak mi to dost připomíná Elex (prostředí, grafika, hud, fonty,...), akorát s pár novýma prvkama. Teba ten styl boje z For Honor, určitě zajímavý prvek, ale myslím, že mohli vymyslet něco nového/jiného.
Každopádně se nechám překvapit co se z toho vyklube.
 
Komentář

Farflame

6. úroveň
Překladatel
73%
Příspěvků
1.146
Skóre reakcí
1.205
Bodů
1.088
Hardcore fanoušci to docela strhali. Nelíbí se jim ty přehnané úvodní cutscény, namluvení Diega (ale to se ještě změní), volby v rozhovorech asi jen 4, bojový systém jiný... ale nezatracoval bych to. Je jasné, že třeba boj bude jiný a dojem z grafiky taky. Nemůže to být to samé jako 20 let stará hra. Uvidíme, co si z té kritiky vývojáři vezmou.
 
Komentář

kevin36

2. úroveň
Člen
64%
Příspěvků
103
Skóre reakcí
17
Bodů
159
Já k tomu objektivně nemůžu říct nic zkoušel jsem to na ryzenu 5 a gtx 1660 ti a na jakékoliv nastavení jsem z toho vymáčkl maximálně 22 fps a to se prostě nedá hrát. . Chápu že je to jen teaser ale tahle šíleně neoptimalizované nejsou ani dema.
 
Komentář

Milhousek

2. úroveň
Legenda PH
68%
Příspěvků
471
Skóre reakcí
22
Bodů
169
Je pravda, že na tom nedělá Piranha Bytes, což mě celkem mrzí, ale i přes to se nechám překvapit.
 
Komentář
D

delegat330

Návštěvník
Z toho teasu čo sa dá zahrať mám zmiešané pocity celkovo. Na jednej strane je to super má to stále niečo z pôvodného Gothicu ale na druhej strane je to pre mňa dosť neprirodzené a Bezmenný príliš ukecany, nemôžem si pomôcť ale ak bude remake tak určite si ho zahrám. Prijal by som skôr nový diel ale asi sa ťažko robilo po Arcanii niečo.
 
Komentář
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Top