• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Goodbye Deponia

Goodbye Deponia Steam a Gog verze

ADV Dream

Překladatel
ADV Dream přidal nový překlad:

Goodbye Deponia - BETA: Jedná se o původní, pracovní verzi češtiny bez korekcí, která byla určená pro finální testing

Proč BETA?

Protože se jedná o původní, pracovní verzi češtiny bez korekcí, která byla určená pro finální testing ve hře.


Finální čeština včetně korekce vyjde oficiálně společně s velkým updatem. Tvůrci hry Daedalic Entertainment zatím bohužel neoznámili datum vydání. Proto jsme se rozhodli vydat alespoň betaverzi, aby si fanoušci série mohli užít všechny čtyři díly v češtině.


Zakončení trilogie příběhu Rufuse a Goal, kteří se tak dostávají na konec svého putování, kdy musí...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
G

gallind

Návštěvník
Opět děkuji za překlad, netušíte jestli bude čeština oficialní cestou přidána i do Deponia: The Complete Journey?
 

ADV Dream

Překladatel
Verzi The Complete Journey v plánu počešťovat bohužel nemáme. Nejsme ani autory překladu prvního dílu. To by musel být Daedalic ochotny tam vložit naše překlady a on je bohužel není schopný vydat ani oficiálně do jednotlivých dílu.
 
Chaos on Deponia i Goodby Deponia jsem s tímto překladem dohrál a kromě několika drobných chybiček (např. záměna slova "black" za "back") a několika záměn ženského a mužského rodu v dialozích, je to naprosto cajk. Díky ještě jednou
 

ADV Dream

Překladatel
[QUOTE="kw...[/QUOTE]
Moc děkujeme za pochvalu, moc nás to těší :). Korekce tam tenkrát proběhly, ale pouze jednou nebo dvakrát. Máme i finální překlad s korekcí na profesionální úrovni, ale bohužel jak víte, Daedalic si dává na čas.
 
Top