• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Get Even - texty

M

marti981

Návštěvník
Pred pár dňami vyšla táto zaujímavá hra a rád by som sa aspoň takto nezáväzne pozrel na to koľko normostrán textu táto hra obsahuje a či by ju bolo možné preložiť aj ako samostatne pracujúci jednotlivec, keďže Slovákov schopných a najmä ochotných niečo preložiť je málo a zrejme by nikto nemal záujem o zmiešaninu češtiny a slovenčiny dokopy. Ak sa vie niekto dostať k textom a poprípadne vie zabezpečiť export/import budem len rád. Ďakujem
 

RRRichmond

Nováček
Příspěvků
5
Hodnocení
0
Bodů
3
Ahoj, ja by som bol rád za každy preklad a či už by to bola čeština alebo slovenčina alebo kombinacia oboch vobec by mi to nevadilo :) hlavne že by som tomu rozumel viac než angličtine
 

Vlastik79

Člen
Příspěvků
33
Hodnocení
7
Bodů
10


Tak jsem se na to díval, hra jede zřejmě pod UE3 enginem a asi by překlad šel, zkusil jsem jen zda by to vzalo diakritiku a zdá se že ano. Neví tedy někdo, zda se na překladu dělá, nebo je-li již dokončen? Slovenština by také nevadila :)

PS: Texty jsou normálně dostupné v adresáři Steam\steamapps\common\GetEven\StormGame\Localization\INT\ a jsou ve formě běžného TXT souboru, ovšem s příponou "INT" ;)
 

Vlastik79

Člen
Příspěvků
33
Hodnocení
7
Bodů
10
Plus Google už nejede, nějaké info o češtině pro tuto hru? Nebo už je to pasé? Díky :)
 

Vlastik79

Člen
Příspěvků
33
Hodnocení
7
Bodů
10
Díky, info o překladu této hry jsem ale i tak nenašel, snad se časem něco objeví...
 

Vlastik79

Člen
Příspěvků
33
Hodnocení
7
Bodů
10
Tak už jsem informován, díky za odkazy atd.. Snad to časem bude dokončené :)
 

Vlastik79

Člen
Příspěvků
33
Hodnocení
7
Bodů
10
Zdravím, je to již delší doba a nic nového jsem zatím nezjistil, neví někdo něco o češtině do této hry? Nebo už se na ní nedělá? Díky za informace.
 
Top