• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Gears Tactics

Sierpe

Dárce portálu PH
Člen
.................Woooow :) tahovek a jim podobným není nikdy dost a myslím že se blýská na lepší časy. Nový Phoenix Point. Za chvíli remaster Commandos 2 poté ma vyjít Desperados III. Pracuje se i na novém dílu Commandos. Super. Ještě aby byli k tomu ty češtiny no :D :D Gears vypadá moc hezky...
 

Four D

Člen
Zdravim přemýšlíme ze po dokončení překladu phoenix point by jsme se vrhly na gears tactics ale bylo by třeba více pomocníků. Na prekladech najdete discord na phoenix point a tam je hlasování. Doufejme že nás bude více.
 

Kartoka

Nováček
Zdravím, chtěl bych se zeptat zda budete pracovat na češtině??je to výborná tahovka která by si překlad zasloužila...
 

Paras

Moderátor
Člen týmu PH
Tým překladyher.eu
@Kartoka Někde to tady už lehce proběhlo fórem, ale nikdo se k tomu nehlásí :) Jinak jsem koukal u kluků na discordu, a tam to taky nevypadá úplně přesvědčivě pro překlad :) Jedině se zkus optat přímo @Four D :)
 

Four D

Člen
Zdravím, chtěl bych se zeptat zda budete pracovat na češtině??je to výborná tahovka která by si překlad zasloužila...
Zatím máme kolem patnácti hlasů což není úplně velké číslo ale zatím možnost nevylučuji. Pokud by byl ještě větší zájem. Po dokončení nebo respektive po vyvážení překladu Phoenix Point by to byl další adebt mám zálusk koupit. Bo jedničku gears 1 jsem měl na PC dost rád a tak mě tahovka velmi překvapila.
 
Top