• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Final Fantasy VIII

Final Fantasy VIII 1.0

Raziel

Překladatel ve skupině RK-Translations.cz
Člen
100%
Příspěvků
42
Skóre reakcí
96
Bodů
248
Raziel přidal nový překlad:

Final Fantasy VIII - Překlad dalšího dílu z výjimečné rodiny japonských RPG Final Fantasy.

projectlogo02.jpg

Překlad Final Fantasy VII, který jsme vydali loni v prosinci, přinesl mnoho pozitivních ohlasů, ale snad ještě více otázek. Bude se překládat i Final Fantasy VIII?

Přiznám se, že původně jsme další překlad dělat nechtěli, proto jsme odpovídali velmi neurčitě. Nicméně po vydání FF7cz jsme začali automaticky pracovat na FF8cz. Teď, po dalším půlroce práce, je tedy odpověď na tuto otázku jasná -...

Zjistěte více o tomto překladu...
 

MicroZ

Nováček
55%
Příspěvků
22
Skóre reakcí
0
Bodů
271
Moje srdcovka z mládí :) Hrál jsem před několika lety (již) s touto češtinou a musím říct, že to bylo jako by mi bylo znovu 8 let :)
 
Komentář

Raziel

Překladatel ve skupině RK-Translations.cz
Člen
100%
Příspěvků
42
Skóre reakcí
96
Bodů
248
To moc rádi slyšíme :) Taky se k nim z nostalgie rádi vracíme.
 
Komentář

Zemla

Nováček
60%
Příspěvků
188
Skóre reakcí
48
Bodů
297
inac musim povedat ze preklady su naozaj kvalitne a pristupovalo sa k nim citlivo a Raz pozna svety FF a je to poznat.Dakujeme
 
Komentář
D

Dewallos

Návštěvník
Zdravim...Jako překlad máte doslova luxusní....Jen samá čest.Ale zajímá mě.Teď vyšla remasterovaná verze Final Fantasy 8...Nešlo by to nějak přehodit na tu novou verzi?
 
Komentář

Top