• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Fallout 4

Vorsoth

Člen
PirosCz: No jo, přeložil tam jenom schopnosti a názvy předmětů a tím to haslo, poslední update je v listopadu 2015 a 9 měsíců žádné update. To je podle mě jenom takový pokus nějakého nadšence, a pak na to hodil bobek až zjistil kolik toho je :D.
 

Vorsoth

Člen
No já si raději počkám na celou češtinu, ty rychlopřeklady jsem zažil a bylo to horší než to hrát v angličtině, takovej oblivion v google translator překladu, to byla lahůdka, to jsi ani nevěděl co máš dělat a byli tam strašné nesmysly.
 
L

Lena

Návštěvník
Na uloz.to se objevila nová verze češtiny v.1.7.22.0., která je o dost dál než ta původní 1.7.12. Snad jí dělal někdo, kdo překládal DLC k minulým falloutům. To je zřejmě to, počem tady toužil PirosCz. Česky má všechny úkoly i podúkoly, dialogové kruhy, vše pro stavbu osad, zbrojí, zbraní, komplet 4 DLC včetně všech dialogů, dál jsem se ještě nedostala.
 
Top