Fallout 4 MODS

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
P

peto84

Návštěvník
Ahojte, viete mi poradiť nejaké zaujímavé mods na Fallout 4? Myslím že som niekde čítal že sú aj také čo vylepšujú grafiku a celkový beh hry. Dik
 

Fluffy Foxy

Nováček
60%
Příspěvků
354
Skóre reakcí
73
Bodů
297
+ Bacha ! Ak hráš hru s CZ tak ti niektoré mody narobia s CZ guláš.
Výstraha čím viac módov do hry dáš tým je nestabilnejšia. A tak isto bacha na kompatibilitu jednotlivých modov + pozorne čítaj či ti netreba k modom najprv aj nejaký script.
 
Komentář
P

peto84

Návštěvník
Ok, ďakujem za odpovede.
Ja som práve myslel že sú mody, ktoré hru upravia tak aby bola stabilnejšia. Hrám originál a sem tam to spadne ale nie je to nič hrozné.
 
Komentář

Stoupa

Nováček
55%
Příspěvků
11
Skóre reakcí
6
Bodů
271
Hoj peto84, no skoro máš pravdu... v podstatě... Jsou módy, které mohou opravit chyby ve hře, např., co se týče nehratelných (nedohratelných) questů. Případně v určitých lokacích může být hra hodně zatížená - FPS 5-15. Takže jiné módy upravují např. textury (sníží jejich rozlišení velikost...). Tedy i hra, která je pro silnější PC se díky módu může hrát na slabším, kterej je pod minimálním limitem. A na tohle je opravdu nejlepší Nexus - musíš si najít tu správnou modifikaci pro konkrétní hru:
upload_2017-8-11_10-39-32.png

A hlavně prostě musíš vědět (nebo alespoň tušit), co od toho očekáváš - i když někdy stačí jen tak koukat, co je vytvořenýho a prostě se ti něco může zalíbit, tak to vyzkoušíš...

Ale Angličtina je vítána (alespoň základy) --> u každýho módu je popis, foto, ale hlavně i případný nalezený vady. A pokud je moder aktivní, tak je i celkem rychle opravujou - takže prostě komunita jede... Jen se musí dát pozor a nestahovat slepě jeden za druhým. Hezky pečlivě vybírat, protože v drtivý většině díky módům je naopak spíš hra náročnější. A taky se teď nebavím o špatných, který ji dokážou tak domr*it, že nezbude nic jinýho než Reinstall.
 
Komentář
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Top