F1 22

Brem00r

Nováček
78%
Příspěvků
7
Skóre reakcí
1
Bodů
39
Nebo by stačilo, kdyby mě někdo texty vytáhl nebo poradil kde bych je mohl najít a já už bych to nějak na písečku splácal dohromady.

Na překlad už jsem někoho našel, potřebuji pouze texty a poradit co a jak a v čem.

Díky moc za pomoc
 
Komentář

AtreidesCZ

Nováček
57%
Příspěvků
31
Skóre reakcí
17
Bodů
28
Ahoj.
Sám jsem zkoumal možnosti překladu a budu parafrázovat co jsem zjistil, převážně od komunity na Discordu která se zaměřuje na modování EGO enginu.
Bohužel překlad nebude možný. Texty hry jsou bohužel zapečeny v binárce game.dat. Dešifrování a vyexportování dat se už komunitě povedlo, ale zpětné zašifrování a naimportování už ne. Navíc zdá se, že je navíc game.dat nějak propojený přímo s se spouštěcí binárkou exe. Takže jedinou možností je cheat engine nebo injektování za běhu. Což je extrémně nebezpečné kvůli Denuvu a obecně ochranám a může vyústit až v trvalé zabanování vašeho účtu a online funkcí hry.

Takže do té doby než se přijde na nějaký bezpečný způsob, tak stále platí, že jediné F1 hry, které lze bez problému přeložit jsou F1 2010-2018. Ty měli ještě lokalizační soubor normálně přístupný a existuje nástroj pro jeho normální editaci EGO language editor.
 
Naposledy upraveno:
Komentář

Brem00r

Nováček
78%
Příspěvků
7
Skóre reakcí
1
Bodů
39
AtreidesCZ: dík za odpověď. Nechápu proč neumožní komunitě překlad hry. Nebudu to dále komentovat, nemá smysl se rozčilovat.
 
Komentář

Top