• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Eternal Threads

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

mrakoplash

2. úroveň
Dárce portálu PH
58%
Příspěvků
16
Skóre reakcí
5
Bodů
143
Popisek: Nenašel by se někdo, kdo by přeložil tuhle hru? Vypadá to zajímavě, ale bohužel bez větší znalosti angličtiny se v tom člověk začne brzy ztrácet.
Hrajete za takového agenta s povolením vracet čas. V jednom městě v severní Anglii vyhoří dům, kde bydlí 6 spolubydlů a všichni zahynou. Vy máte k dispozici časovou linii s událostmi několik dnů před požárem a můžete do děje zasahovat tak, že měníte některá rozhodnutí, která ti lidi udělají. Cílem je vytvořit takovou časovou linii s takovými rozhodnutími, aby se všichni zachránili (+ i pták v kleci může být zachráněn :) ). Na Steamu to má vysoká hodnocení. Je to na Unity enginu.

Recenze: Indian

Obrázky: obrazek001.jpg
obrazek004.jpg
obrazek005.jpg
obrazek007.jpg
obrazek008.jpg
Video:
 

Luc2as

2. úroveň
Překladatel
61%
Příspěvků
65
Skóre reakcí
136
Bodů
152
Překlad započal (y)
 
Komentář
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Top