• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Erica


Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

emko11

Člen
62%
Příspěvků
20
Skóre reakcí
11
Bodů
31
Luxusní interaktivní hra původně pro Playstation 4.
Ve hře pojmenované jednoduše po hlavní protagonistce Erice se budeme zabývat především jejím traumatickým dětstvím. Nejen pomocí svých vzpomínek se totiž nepokusí o nic menšího než identifikaci tajemného vraha. Titul vypadá na první pohled jako klasická point and click adventura – knihu na stole můžete otevřít, truhla v rohu místnosti přímo vybízí k prozkoumávání a tak podobně. Přestože tyto specifické mechaniky jsou přítomny, nejde o nic stěžejního. Hlavní roli totiž hraje to, jakým způsobem se svým okolím interagujete.
Tato hra by ráda snesla překlad, jestli se toho někdo ujme. Prosím.


.
0jQIlsO.jpg
 

Lilly

2. úroveň
Člen
64%
Příspěvků
130
Skóre reakcí
56
Bodů
159
Tohle bych ocenila, zajímava adventura, ale jsem si jista, že by si tohle zasloužilo češtinu, jenomže je tu problem. Všichni překladatele jsou teď na 100% vytíženy v jiních projektech takže na tohle není vůbec čas a určitě nebude zas tak obrovský zajem ...

Překladatel pro par lidi nebude dělat češtinu, jedina možnost na zakázku, ale jelikož si za tohle zaplatíš neměla by se, už rozširovat cez net.
 
Komentář

boxolop

Junior moderátor
Junior tým PH
66%
Příspěvků
210
Skóre reakcí
81
Bodů
82
Ja by som sa vedel na to po lete pozrieť, v akom je to engine, ako je to s textami, koľko textu tam je a tak rôzne
 
Komentář

Lilly

2. úroveň
Člen
64%
Příspěvků
130
Skóre reakcí
56
Bodů
159
Tak se na tohle podivej pak se rozhodni jestli to pujde nebo ne, je mi jasné, že překlad vyžaduje čas teď se mohou do toho připlést problemy po technicke strance (Engine ... etc) rozhodni se jestli to bude veřejná čeština nebo čeština jenom na zakázku, kde si zakazník musí za ni zaplatit pod podmínkou, že kupující ji nikde nebude rozširovat ani prodávat a, aby k tomu nedošlo musi se zakodovat a vytvořit registrační klíč na odemknuti instalatoru.

Ahoj ...
 
Komentář

Zhilian

2. úroveň
Překladatel
94%
Příspěvků
122
Skóre reakcí
90
Bodů
234
Nedalo mi to, a podíval jsem se na soubory. Je to naprosto jednoduchý engine. Fonty jsou v TTF, ne všechny však umí české znaky, ale dodělat je by byla maličkost. Texty jsou v CSV (textový soubor s oddělovači), který můžu převést i do jiného formátu (např.TXT), aby byl lépe editovatelný, respektive přehlednější. Pokud by se do toho chtěl někdo pustit, tak s tím můžu pomoci.
 
Komentář

boxolop

Junior moderátor
Junior tým PH
66%
Příspěvků
210
Skóre reakcí
81
Bodů
82
@Zhilian ak to tak je, tak tam potom neni problém. Ak by sa toho nikto neujal, tak po lete ked dokončím svoje plány by som sa do toho pustil, prípadne sa k niekomu pridal
 
Komentář
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Top