• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Endzone - A World Apart

Endzone - A World Apart 0.0

Ralph Shepard

Překladatel
Ralph Shepard přidal/a nový překlad:

Endzone - A World Apart - Postapokalyptická budovatelská strategie.

Endzone - A World Apart je postapokalyptická budovatelská strategie, jež se odehrává 150 po globální katastrofě, kdy teroristé odpálili jaderné elektrárny (nepříliš realistické, ale to teď není podstatné) a zamořili tak celý povrch země. Část lidí tuto dobu přežila skrytá v podzemních úkrytech, zvaných Endzones, a nyní, když jsou úrovně zamoření na přijatelné úrovni, se pod vaším vedením vydávají znovu osídlit povrch. Nicméně nebezpečí přetrvává, od zamoření radioaktivními látkami, přes...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 

Pestr

Člen
Super nápad (y), moc díky, že jsi to začal překládat. Je to sice tématicky podobné SaT, ale stejně se těším. Teď ještě mít ten čas si to zahrát:unsure:.
 

Ralph Shepard

Překladatel
Zaměřením je to prakticky stejné, ale zatím se mi zdá, že to je mírně lepší. Minimálně to má přehlednější UI.

Mimochodem. Pokud vás to zajímá, hra má i svůj Discord s českou sekcí. https://discord.gg/HF7SaH7. Někdy se tam ozvu (je tam jedna osoba, která mě nemá moc v lásce, protože jsem Goon, musím na ní něco malého vymyslet).
 

Ralph Shepard

Překladatel
Uživatel Ralph Shepard vložil k překladu Endzone - A World Apart novou aktualizaci:

Můj první update

Tož......
Přeložena je většina UI a věci bezprostředně potřebné pro hru (Budovy, věci o osadnících, počasí, radiaci apod.) a též asi to nejtěžší, tedy tutoriál (kvůli všudypřítomným odkazům). Už brzy se na můj postup podíváme na streamu.

Na druhou stranu začínám s doktorským studiem, ještě není přesně dané, kolik dní v týdnu a na jak dlouho tam budu chodit, ale je pravděpodobné, že se překlad v budoucnu zpomalí, přejte mi štěstí, aby to bylo co nejpříhodnější.

Plus mě samozřejmě čeká pomoc...

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 

Ralph Shepard

Překladatel
Uživatel Ralph Shepard vložil k překladu Endzone - A World Apart novou aktualizaci:

Stále naživu

Zdarec
Jen bych vám rád napsal, že překlad pokračuje, byť nyní ve značně zpomaleném režimu, neboť například doděláváme s Jetrem a spol. překlad ANNO 1800, Land of Lions (byť by Jetro byl jistě rád, kdybych i tam dělal rychleji :D) plus samozřejmě další věci do školy a tak (plus teď máme tak trochu World War Bee v Eve online, takže i tam musím bojovat, za Mittaniho a za Roj, že ano).

Co se týče hry, teď zrovna překládám expedice, které tvoří asi největší blok textů. Poté tam ještě zbývají...

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 

Ralph Shepard

Překladatel
Ahoj
Ano, bude, na steam verzi ji testuji, předpokládám, že jiné verze využívají stejný lokalizační soubor, takže to nebude problém.
 
S

StoneCZE

Návštěvník
Ahoj,

za 6 dní jde hra z EA do full verze... Myslíš, že se to stihne? :)
Díky :)
 

Ralph Shepard

Překladatel
Tak to určitě ne, teď zrovna jsem se do toho zase pustil, když jsem dodělal ty texty na Phoenix Point a Surviving the Aftermath.
Snad ta plná verze moc věcí nezmění, předělávat ten soubor, který překládám, je úmorné a o nervy, protože když je tam třeba špatně uvozovka nebo závorka, celé to přestane fungovat.
 

Ralph Shepard

Překladatel
Měla by fungovat na všechny verze, je vytvořena formou jednoduše editovatelného JSON souboru, a nepředpokládám, že by ho mezi jednotlivými verzemi nějak zásadně měnili.
 

Ralph Shepard

Překladatel
Zdravím, chci se zeptat kdyby tak mohla vyjít čeština plus mínus.

Omlouvám se za zpoždění, nevšiml jsem si příspěvku.
Bude to ještě nějakou dobu trvat, cca v půlce až na konci léta bych to mohl mít.

Jde o to, že tohle není tak prioritní, i když Phoenix Point mám až do dalšího DLC hotový, tak mám i dost práce do školy (dělám přednášky, píšu patenty a užitné vzory a ještě mi napařili pár zkoušek z oborů, které mi bytostně nejdou :D (krystaly, fáze ve slitinách, difrakci na krystalech a tak), tak prosím o trpělivost.
 
Top