Novinka Druhá epizóda podcastu Inventár o roku 2021 a akvizícii Activision Blizzard

Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.
inventar_title_image_alt_ph.png

Po kratšej odmlke sme späť, a tentokrát posilnení aj o hosťa. V druhej epizóde budete totiž okrem tradičného osadenstva G Granis, L Liskodlacka a I Infernity počuť aj ďalšieho z členov Lokalizácií, Michala Bobuša alias Faresa alias fajnes fajnes.

Spolu s Michalom sme si pre vás pripravili dve témy.

Na úvod sa porozprávame o tom, čo nás zaujalo v roku 2021, ako aj o tom, na čo sa tešíme v roku aktuálnom. Podebatovali sme sa o stave herného priemyslu v dobe pandemickej, našich obľúbených a očakávaných hrách, a, samozrejme, o vydaných aj chystaných prekladoch.

Druhá téma bude zas biznisová. Microsoft roztvoril peňaženku, a je z toho najväčšia akvizícia v histórii herného biznisu. Čo to znamená pre hráčov? Nastane po početných prešľapoch a úpadku v popularite opäť zlatý vek hier od Blizzardu? A bude Call of Duty aj naďalej vychádzať pre konzoly od Sony? Aj o tom sme sa počas tejto témy bavili.

Tak sa pohodlne usaďte, a vypočujte si druhú epizódu podcastu Inventár!Tento podcast si môžete vypočuť aj na platformách Google podcasty, Apple podcasty a v službe Spotify.

PS: Podcast bol nahrávaný 29. januára a jeho vydanie sa pozdržalo sériou nešťastných okolností. Ospravedlňte preto, prosíme, nezrovnalosti v časových súvislostiach, ako aj čiastočnú neaktuálnosť.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Není otevřeno pro další odpovědi.

Top